ПБК. У чому краса цих місць?

398

Якщо ви все ще роздумуєте, куди поїхати у відпустку, то зверніть увагу на Південний берег Криму. Розташовані тут пансіонати надають досить комфортний і корисний для здоров’я відпочинок.

Південний берег Криму. Ці три слова навіюють перед очима картинку з теплим морем, розкидистими пальмами і вічним літом. Хто не бував у цьому куточку планети, той багато втратив – ПБК вважається унікальною кліматичною зоною у всьому світі, тут можна насолодитися і теплим морем, і прекрасною природою, і навіть задовольнити своє бажання піднятися в гори. Чим курорт приваблює туристів з усього світу? Чому працівники турагентств відзначають підвищення популярності саме цього напрямку?


Крим був обраний і схвалений міністерством охорони здоров’я як найбільш вдале місце для розташування дач та будинків відпочинку для високопоставлених чиновників. Погодьтеся, такі люди в незрозумілих місцях з сумнівною екологією влаштовувати собі “гніздечко” не будуть.

Є на узбережжі і взагалі дивовижне місце – курорт Канака, який розташований в крокової доступності до Чорного моря. Крім моря, тут є зарості ялівцю і фісташкових дерев – саме вони створюють особливо сприятливу атмосферу. Адже аромат ялівцю, наприклад, допомагає позбутися не тільки від простого кашлю, але і від тривалого бронхіту, відновлює легені після перенесеного запалення і рекомендований для реабілітації після виліковування від туберкульозу. Крім природних насолод, тут можна за цілком прийнятну вартість і отримати комфортні умови проживання.

Наприклад, пансіонат волга – невеликі будиночки, які припускають і розміщення великої компанії, і окремої сім’ї. У них є всі зручності, так і благами цивілізації (інтернет, супутникове телебачення, покриття стільникового зв’язку) не потрібно буде “жертвувати”. А ще тут відмінне водопостачання – зовсім поруч є артезіанські свердловини, так що пити воду ви будете найчистішу. Тут дуже комфортно відпочивати з дітьми – дно в море пологе, всі об’єкти розважальної інфраструктури є. Можна буде відвідати і аквапарки, атракціони, для молодших дітей передбачені дитячі майданчики. А ще тут не буде проблем з харчуванням – ресторани, кафе і бари запропонують повноцінне харчування на кожен день і дадуть можливість злегка перекусити в спекотний полудень.

Вирушаючи в ці місця для відпочинку, не забудьте взяти з собою фотоапарат – таку красу природи просто необхідно запам’ятовувати! Дивно гармонійні кадри виходять навіть у початківців фотографів, буйні барви листя, квітів, моря і неба передаються точно. Єдине, що треба буде відвезти виключно у спогадах – це шум моря та аромат квітів.