Оздоровчий відпочинок та лікування в Трускавці

399

Чим знаменитий Трускавець, як і що тут лікують і коли найкраще їхати на цей курорт

Трускавець – відомий бальнеологічний курорт України, розташовані неподалік від Львова. Відпочивати в Трускавці мені пощастило два рази. Звідти, між іншим, почалося моє знайомство зі Львовом.

Перший раз я поїхала в Трускавець в санаторій – за путівкою, яку мені всього за 10 відсотків від вартості видали за місцем роботи. Вірніше, це був не санаторій, як мені пояснили, а пансіонат – харчуватися і лікуватися ми ходили в сусіднє будівля – ось те саме і був санаторій. А у нас – тільки проживання.

У дощові непогожие дні це не дуже зручно бігати на обіди, сніданки, вечері і лікування по вулиці в різні корпуси. У хороших санаторіях Трускавця всі корпуси з’єднані критими переходами, що значно спрощує відпочинок.

Якщо хочете добре з комфортом відпочити і оздоровитися в Трускавці, рекомендую сучасний санаторій шале грааль. Купити путівку сюди можна в туристичній агенції Акватур, там же можна подивитися ціни за номер в Шале Грааль.

Апарт-готель Шале Грааль в Трускавці

[do action=”h3″]Що входить в послуги санаторію Шале Грааль[/do]

[do action=”h2″]Оздоровчі послуги курорту Трускавець – чудодійні води[/do]

Візитівка Трускавця – цілющі мінеральні води, які приймають всередину і зовнішньо. Головна гордість Трускавця – унікальна мінеральна вода «Нафтуся», аналогів якій немає у світі. Цілющий ефект «Нафтуся» має лише на своїй батьківщині, при перевезенні вона втрачає всі свої цілющі властивості, адже крім мінералів, вона містить ще й органічні речовини, які швидко розпадаються. Тому лікуватися Нафтусею доводиться виключно в Трускавці, причому не менше 21 дня.

Якщо ви приїхали в Трускавець всього на пару днів, то краще не пити «Нафтусю» – ця вода володіє сильним проносним ефектом і з-за нього ваші екскурсії можуть не відбутися. Організм звикає до «Нафтусі» за 3-4 дні і тоді починається її лікувальний ефект. «Нафтуся» ідеально лікує запальні процеси в органах і тканинах і в основному спрямована на оздоровлення нирок, жовчного міхура, сечо – і жовчовивідних шляхів. Після курсу «Нафтусі» проходить цистит, розсмоктуються камені і пісок у нирках, зникає хронічний пієлонефрит.

Мінеральною водою «Марія» лікують запалення горла і шлунково-кишкового тракту, а вода з джерела «Софія» буквально за пару раз омолодить шкіру.

Крім цілющого впливу мінеральних вод, Трускавець може запропонувати вам високий рівень медичних послуг широкого профілю. Тут лікують всі захворювання, можна також оздоровитися, приймаючи мінеральні ванни, чергуючи їх з масажем.

Цілюще повітря Карпат і ретельно підібране збалансоване харчування (є широкий вибір дієтичного харчування) вигідно доповнюють картину. На території міста є чудовий парк Адамівка, що з’єднує два трускавецьких міських бювету. Доріжки парку були спеціально спроектовані так, щоб гуляючи по них, ви набиралися здоров’я. А прогулянки тут – не розкіш, а сама що ні на є життєва необхідність. Мінеральну воду потрібно пити строго за 30 хвилин до їжі, і весь цей час потрібно проводити в русі. У цьому вам і допоможе парк Адамівка.

На сьогодні курорт Трускавець мало в чому поступається європейським бальнеологічним курортам. Тут є санаторії з найвищим рівнем обслуговування, а медперсонал навіть у бюджетних санаторіях проходить ретельний відбір і перевірку на професіоналізм.

[do action=”h2-2″]Що робити в Трускавці, крім оздоровлення в санаторії[/do]

Другий раз я приїхала до Трускавця не за лікуванням, а тому, що мені просто сподобався цей своєрідний тихий містечко. З нього так і хочеться спокійно гуляти, забувши про повсякденні турботи. А ще з Трускавця можна поїхати на безліч екскурсій – тут працюють безліч екскурсійних бюро.

[do action=”h2-2″]Коли найкраще приїжджати в Трускавець[/do]

Курорт працює цілий рік. Якщо ви бажаєте підлікуватися (оздоровитися) за прийнятну ціну, їдьте в Трускавець восени, в низький сезон, який триває з середини січня по кінець березня і з жовтня по грудень. А якщо ви хочете поїздити по екскурсіях і сповна насолодитися карпатською природою, краще їхати в Трускавець пізньою весною або влітку. Я була в Трускавці один раз в середині травня, інший – на початку жовтня. І обидва рази мені пощастило з погодою – у травні все цвіло, а в жовтні тут чудовий листопад!