Оздоровчий комплекс Caldea (Кальдеа), Андорра

324

Тут ви можете знайти інформацію про оздоровчому комплексі Caldea (Кальдеа), Андорра

Поблизу столиці Андорри (Андорра-ла-Велья), у східному передмісті Элькадес, розташований оздоровчий комплекс Caldea (Кальдеа). Цей оздоровчий комплекс Андорри – одна з головних визначних пам’яток Західної Європи. Площа його становить близько 600 м. кв. Під скляним куполом, знаходиться безліч басейнів з термальними водами. Тут є все: джакузі, каскади, водоспади, гроти, лазні і сауни з різноманітним дизайном і неповторною архітектурою, а також ультрасучасні здравниці. Все це живлять термально-мінеральні води з джерел. Також в Кальдеа є солярії і гейзери. Різноманіття масажних салонів,спорт-майданчики і корти для тенісу, великий торговий центр, клуб, ресторани і бари, кольоро-фонтан з приємною класичною музикою – все це Ви зустрінете в даному оздоровчому комплексі.

У термальному комплексі Кальдеа функціонують два ресторани (Оазис і Деймос). Вартість обіду від 13-ти євро, дрес-код Оазису зобов’язує відвідувачів приходити в купальних костюмах. В цих ресторанах подають дуже апетитні закуски, також можна замовити комплексний обід. Якщо вартість Вашої покупки не менше 10-ти євро, то Вам надають додатковий час (1 година) на перебування в центрі.

Оздоровчий центр Кальдеа функціонує з 1994 року, завдяки французькому архітекторові й дизайнерові інтер’єрів Жан-Мішель Руолсу. Адже саме він запропонував використання всього потенціалу оздоровчих термальних джерел у даному центрі. Незвичайний підхід, надсучасне обладнання, розваги на будь-який смак, краса і різноманітність екзотичної архітектури – ось що виділяє цей центр на тлі інших. За незначну плату в цьому величезному скляному будинку оздоровчого центру можна користуватися усією розкішшю першого поверху протягом 3-х годин.

Відвідувачі мають можливість придбати одноразові послуги або за бажанням придбати спеціальний квиток на 5-годинне перебування в центрі. У вартість квитка входить: вітальний коктейль, приладдя для купання (тапочки, халат, рушник) і повний доступ до будь-яких розваг у клубі. На другому поверсі для володарів квитка відкрита точна копія давньо-римської лазні, це просто незабутні відчуття!

Свою роботу оздоровчий центр Кальдеа закінчує о 23:00, і вже після оздоровчих сеансів, відпочивши і вдосталь накупавшись, Ви можете зробити рейд по місцевих дискотеках, більярдним і клубам, виходячи з Ваших уподобань.

Дістатися до оздоровчого комплексу не складе праці, зробити це можна абсолютно з будь-якого курорту Андорри. Ви можете взяти таксі, або ж скористатися автобусом, а якщо Ви перебуваєте в Ескальдесе, то можете дійти пішки.

Джерело: сайт Андорри http://ru.andorra.com. Все про відпочинку в Андоррі.