Острова Родос і Санторіні – дивовижні грецькі перлини в Егейському морі

481

Греція – дивовижна легендарна земля однією з найбільш значущих і стародавніх цивілізацій світу, а кожен грецький острів унікальний по своєму, зберігши сліди і таємниці минулих цивілізацій.

Греція притягує мандрівників і туристів з усієї Землі прекрасним відпочинком на чистих пляжах в променях завжди привітного сонця. Греція – це і дивовижна легендарна земля однією з найбільш значущих і стародавніх цивілізацій світу, а кожен грецький острів унікальний по своєму, зберігши сліди і таємниці минулих цивілізацій.

Cзгідно одній з давньогрецьких легенд, острів Родос народився з глибин моря, покритих квітами неземної краси, і Зевс зробив цей подарунок бога сонця Геліоса, який став покровителем острова.

Навіть взимку температура тут не буває нижче +15° С. Відпочинок на Родосі – це тепле і яскраве сонце 300 днів в році, дивовижні пляжі, багатства морських глибин, живописні затоки, цілющі і чисті джерела, майже казкові долини і зелень гір, комфортабельні готелі, цікаві екскурсії до пам’ятників всіх епох.

Острів Родос

Острів дуже популярний серед туристів, тому перед тим, як відправитися на цей дивовижний грецький острів, варто подивитися кращі готелі родосу, щоб заздалегідь замовити в уподобаній готелі хороший номер.

Відпочинок на цьому острові може бути абсолютно різноманітним: можна купатися під ласкавим сонцем або відправиться на екскурсію по острову, можна подивитися руїни храмів Зевса, акрополі Камира і Ліндоса, інші визначні пам’ятки. Любителі шопінгу на Родосі будуть порадувати недорогими і якісними виробами з хутра та шкіри, керамікою, ювелірними прикрасами, сувенірами.

Якщо Ви хочете безпосередньо доторкнутися до легенд стародавньої Атлантиди, то обов’язково відвідайте грецьку перлину Егейського моря – острів Санторіні.
Цей острів вже давно під прицілом пильної уваги, вивчення і суперечок учених і археологів усього світу досліджують стародавні цивілізації. «Була Атлантида насправді?», всі таємниці найдавнішої Мінойської цивілізації – всі ці загадки зберігає в собі земля Санторіні.

Острів Санторіні

Тут також дуже багато туристів, тому краще заздалегідь подивитися готелі на санторіні, щоб вибрати підходящий комфортабельний готель. Мандрівників з усього світу тут завжди привітно зустрічають гостинні місцеві жителі, тепле море, чудові пляжі, надзвичайна краса природи, скелі з приголомшливим рельєфом і формами, дивовижні пейзажі. В містечках і селах можна побродити серед патріархальних кварталів будинків різних епох, відвідати пам’ятки архаїчного періоду, подивитися стародавні руїни. Досить відомі у туристів і цілющі, гарячі джерела Санторіні.