Осінні акції і дешеві путівки від Мережі Агентств Горящих Путівок

374

Початок осені ознаменувався гучними акціями у сфері туризму. Мережа Агентств Горящих Путівок з 12 по 14 вересня провела серію акцій Бамбарбія під загальною назвою «Бабине літо». «Хочеш продовжити літо? Запитай мене як!» – свідчили рекламні банери. Кожен день акції мав свою тематику.

У перший день, щоб отримати надзвичайно дешеві гарячі тури, потрібно було розмалювати свою машину (спеціальними смывающимися фарбами) в стилі туроператора АККОРД-ТУР. Тим, хто не полінувався і виконав умови акції, дісталися чудові автобусні тури в Європу за ціною від 333 гривень!

Другий день акції припав на «щасливе» число 13, причому саме на п’ятницю! Незважаючи на забобони, Мережа Агенцій Горящих Путівок зробила щасливим цей день для тих, хто хоч якимось чином причетний до цифри 13. Акційні гарячі тури за зниженими цінами дісталися в цей день тим, хто довів свою дружбу з числом 13, показавши свій паспорт, кредитну картку, номер мобільного і т. п., в якому міститься цифра 13.

дешевые путевки

Третій день акції «Бабине літо» був ще крутіше! Він пройшов під кодовою назвою «Смішні ціни голим людям!».

Низькі ціни і шикарні дефіцитні тури дісталися тим, хто ризикнув і не побоявшись зовсім осінньої погоди, прийшов в агентство горящих путівок в купальному костюмі.

Таку акцію Мережа Агенцій Горящих Путівок проводить не вперше. Ось як це відбувалося раніше в одному з агентств Мережі у Львові:

До речі, такий «прикид» було дуже актуальним для жителів південних областей України, які, на жаль, зараз потерпають від повені, спровокованої сильними осінніми зливами. Однак люди не сумують і переходять на новий вид транспорту – поїздка вулицями на надувному матраці!

Акція «Бабине літо» від Мережі Агентств Горящих Путівок закінчилася, але призи досі шукають своїх господарів!

Сьогодні в ранковому шоу на Авторадіо було названо ім’я переможця розіграшу безкоштовної путівки в Європу. Для того, щоб виграти, потрібно було зовсім небагато – всього лише підписатися на розсилку Бамбарбія від Мережі Агентств Горящих Путівок. Поки відомо лише ім’я та електронну адресу переможця, вірніше, переможниці. Нею стала Наталя, яка отримує в якості призу безкоштовну путівку в Європу!

Ще один безкоштовний тур в Європу Мережа Агенцій Горящих Путівок розігрувала серед тих, хто брав участь в ігровому турнірі «Гарячий Равіль» в соціальній мережі Вконтакте. Переможцем стала Тетяна Чернова з р. Біла Церква. Незабаром вона відправиться в безкоштовне подорож по Європі! Іншим переможцям, які зайняли 2-е і 3-е місце, Мережа Агенцій Горящих Путівок дарує 100 і 50 доларів відповідно. А враховуючи, що в Мережі Агентств Горящих Путівок можна запросто купити гарячий тур за 99, 88 і навіть за 49 євро, цих грошей може вистачити на купівлю автобусного туру!

А кому не пощастило з відпусткою, рекомендуємо скористатися вигідною пропозицією і купити зволожувач повітря в інтернет магазині за прийнятною ціною. А якщо ще й поставити правильний заставку на свій комп’ютер, то можна домогтися ілюзії цілковитого відпочинку на морському узбережжі! Удачі!