Новорічні канікули у ЭТНОМИРе

333

Кілька ідей для дітей та їх батьків, як весело і завзято відсвяткувати Новий рік за містом.

За один день можна встигнути безліч справ: зліпити сніговика на конкурс, послухати зимові казки, зробити новорічний подарунок на майстер-класі, побувати по черзі в Сибіру, в Європі та в Китаї.Цікаву і насичену програму на зимові канікули підготував культурно-освітній центр ЕТНОСВІТ.

Зимові канікули краще і приємніше проводити на природі – на третій чи четвертий день про це згадують навіть самі завзяті любителі застіль. Ну а діти завжди раді брати участь в активних іграх і захоплюючих квестів, кататися з гірки на санчатах і тюбінга, танцювати під запальну музику або грітися біля вечірнього багаття. За всіма цими розвагами можна приїхати в ЕТНОСВІТ – з 1 по 8 січня тут відбувається розважальна програма для дітей та дорослих.

У ЭТНОМИРе вас чекають будинкові і сибірські шамани, цікаві завдання, конкурс сніговиків, а також найбільша у світі російська піч розміром з триповерховий будинок. На екскурсії вам розкажуть, як відзначають Новий рік у різних країнах світу і хто виконує роль Діда Мороза в інших народів, а також звідки взялися сам Дід Мороз і Снігуронька, Баба-яга і Змій Горинич. Після цього можна буде поласувати українськими картопляниками, імбирними пряниками або зігрітися гарячим сбітнем.

Ми з дитинства пам’ятаємо, що найкращі подарунки коханим людям завжди робляться своїми руками. У ЭТНОМИРе умільці проводять безліч майстер-класів для дітей і дорослих. Китайські подарункові конверти і теплі африканські новорічні листівки, ялинкові іграшки і польські паперові мережива, а також саморобне мило – тут знайдеться заняття на будь-який смак.

Живий музей ЕТНОСВІТ розташувався на кордоні Московської і Калузької областей. У цьому дивовижному місці знайдеться все: російське подвір’я й українська хата, сибірські юрти і двір Центральної і Південної Азії, Непальський будинок і величезна Вулиця Світу, де представлений кожен куточок Землі.Життя і культуру різних народів тут можна випробувати на собі – скуштувати національної кухні, приміряти традиційний наряди взяти участь в улюблених народних забавах.

Сюди легко доїхати на машині за Київським або Мінському шосе, або електричкою від Київського вокзалу з пересадкою в Балабаново. Крім того, у святкові дні в ЕТНОСВІТ буде ходити спеціальний автобус від метро «Молодіжна». Зверніть увагу: місця в ньому потрібно бронювати заздалегідь!

ЕТНОСВІТ працює без вихідних, 365 днів в році. Приїжджайте в гості, і веселі новорічні канікули запам’ятаються вам надовго!