Новий рік на Канарах. Найкращий сайт про Тенеріфе і Канарських островах

401

Ідеї для святкування Нового року

Новий рік серед пальм на березі теплого моря… Заманливо? А головне, не так банально, як сніг, зима, ялинка і олів’є. Куди ж відправитися на Новий рік, щоб побути в незвичайній обстановці?

Екзотичні країни Азії та Африки

Серед наших туристів вже давно користуються популярністю новорічні тури в Єгипет, Шрі-Ланку, Таїланд, Індію та інші країни з цілорічним теплим кліматом. Однак і в деяких європейських країнах можна провести новорічні свята без шуби і теплої шапки.

Відпочинок на Канарах взимку: погода і температура води

Одним з теплих островів, що належать Іспанії, є Тенеріфе, а саме – південна його частина. Погода в січні на Тенеріфе цілком дозволить посидіти на березі океану і по насолоджуватися незвичним для цієї пори року тепло: температура повітря в січні тут коливається від 18 до 23 градусів тепла за Цельсієм, а температура води в океані біля берегів острова Тенеріфе взимку досягає 20-21 градусів, щоб цілком підходить для купання. Вечірня температура повітря, звичайно, мало підходить для водних процедур, але ось днем цілком можна і позасмагати і викупатися. Відмінний Новий рік, чи не правда?

Середньомісячна температура на Тенеріфе по місяцях:

Чим зайнятися на Тенеріфе

Крім відвідування пляжу і ресторанів, варто з’їздити на екскурсії і оглянути визначні пам’ятки Тенеріфе – їх не так вже й багато, але вони досить цікаві.

Жодна європейська країна, крім, мабуть, Ісландії, не може похвалитися такими пляжами з чорним вулканічним піском, як Тенеріфе. Природа Тенеріфе одночасно сувора і барвиста. А неймовірні ущелини і звивисті автомобільні маршрути привнесуть у ваш відпочинок трохи екстриму.

Адское ущелье на Тенерифе

Тури на Канарські острови останнім часом не настільки дорогі, як були в 90-х і 2000-х роках і тепер відпочити на Тенеріфе може дозволити собі будь-турист із середнім доходом. У всякому разі, зараз відпочинок на Тенеріфе приблизно зрівнялася в ціні з відпочинком в п’ятизірковому готелі Єгипту.