Новий рік 2014 у фотографіях

316

Твір на тему «Як я зазначила Новий рік»

Незважаючи на те, що українській уряд таки розщедрився і дало нам шанс відпочити тиждень на Новий рік, ми нікуди не поїхали. Звичайно, хотілося б відзначити Новий рік в якомусь новому місці – наприклад, я люблю приїжджати в Крим дивитися на зимове море, або відзначати Новий рік в затишному ресторанчику Львова. Але в цьому році не склалося – по-перше, ми до останнього не знали, чи будуть у нас ці тижневі канікули чи ні, а коли дізналися – було вже пізно. Тому на сімейній раді було вирішено частину грошей на відпочинок витратити на нову відеокарту (я як любитель віртуальних подорожей по ігрових світів була тільки за), а частину залишити для відпочинку на травневі свята.

Отже, 31 грудня, ми вирушили не на вокзал, а в гості до батьків. Все ж як змінюються пріоритети: ще років 10 тому одна лише думка зустрічати Новий рік вдома з батьками навіювала нудьгу – хотілося тусовки, веселощів до ранку. А тепер я ні за що не проміняю затишну атмосферу батьківського дому на якусь п’янку чорт знає де.

[do action=”h2-2″]Новий рік вдома – свої плюси: ялинка, кіт, душевне спілкування і домашній торт[/do]

домашний торт

Чорний кіт в Новий рік))))

Після домашніх посиденьок ми вирушили на Майдан – подивитися, що ж там. З боку Хрещатика ми уткнулися в такі ось барикади.

Майдан 1 січня 2014р.

На сам Майдан можна було пройти, але ми вирішили з цим почекати і замість Майдану прогулятися по нашому району.

А у нас тиша. Прямо як Австрія якась:

Качок на озері вже не було – вони таки полетіли, як тільки озеро замерзло повністю. Будемо чекати весни, щоб знову милуватися цими потішними птахами.

[do action=”h2-2″]В ліс за грибами – 1 січня[/do]

Зате в лісі (вірніше, в нашому лісо-парку) я знайшла справжній гриб! Хоч і поганка, але виросла вона явно недавно. І це 1 січня! Та й ліс більше нагадує осінній, ніж зимовий, і в цьому є своя принадність. І головне, що не холодно і можна гуляти годинами, не боячись замерзнути.

Січневі поганки

Першосічневий новорічний ліс

[do action=”h2-2″]Що відбувалося в Києві 1 січня 2014[/do]

Гуляючи по лісі вдалині від народних хвилювань, ми пропустили головні події першого дня нового 2014 року – смолоскипна хода партії «Свобода» по Майдану на честь Степана Бандери. Смолоскипний марш “свободівців” ледь не закінчився пожежею в столичному готелі ” Прем’єр-Палас.

Як підпалювали Прем’єр Палас 1 січня – відео

5-зірковий готель Прем’єр Палас в центрі Києва знаменита своєю багатою історією, яка бере початок у далекому 1909 році. До революції цей готель вважалася одним з найбільш комфортабельних на Півдні Російської Імперії. До революції Прем’єр Палас іменувався Marcel, а в радянський час був цей готель був відомий під назвою «Україна». На початку 2000-х готель зазнала масштабної реконструкції і тепер відома як фешенебельний 5-зірковий готель, де зупиняються найбільш важливі гості Києва.

Чим не догодила готель «смолоскипною свободівцям» – невідомо. Але є інформація, що хуліганів, причетних до цієї справи, вже виключили з партії, а міліція відкрила з цього приводу кримінальну справу. Лідер опозиції Віталій Кличко також жорстко засудив дії представників ВО “Свобода” під час факельного маршу і заявив, що ця акція не має ніякого відношення до Майдану.

А ось саморобний новорічний салют на Майдані в Новий рік порадував

Офіційного салюту в цьому році не було і роботу метро спеціально не продовжували, як в минулому році, але це не завадило зібратися на Майдані півмільйонної натовпі і відзначити разом Новий рік.