Незвичайна класифікація туристичних наметів

256

Незвичайна класифікація туристичних наметів. Всі любителі активного відпочинку на природі і тривалих походів неодмінно знайомі з основною класифікацією наметів, яка ділить їх на високогірні, середньогірні і рівнинні.

Але далеко не кожна людина знайомий і з іншими не менш важливими, але чомусь вважаються невдалими класифікаціями, які в деяких випадках можуть допомогти Вам купити намети для всіх членів Вашої групи. З одним з видів такого поділу цієї продукції хочеться познайомити Вас в цій статті, тому витратьте трохи часу на її прочитання, можливо, ця інформація стане Вам у пригоді в майбутньому.

Отже, за кількістю шарів всі сучасні намети бувають двох основних видів:

1. Двошарові. Є найбільш популярними і поширеними на ринку, так як надають відпочиваючому в них людині досить-таки комфортні умови для проживання. Як Ви зрозуміли, конструкція такого намету складається з двох шарів. Зовнішнім шаром виступає тент, який виготовляється з міцного і вологостійкого матеріалу. Він виступає свого роду панциром, який повністю вкриває другий шар такої намети, виготовлений з легкого і пропускає кисень матеріалу. Головне призначення внутрішнього шару полягає в запобіганні скупчування конденсату всередині намету, а також насичення його киснем. Дуже часто такі намети оснащуються вентиляційними отворами, які сприяють більш швидкому випаровуванню вологи.

2. Одношарові. Можуть похвалитися більш меншою вагою, ніж їх аналоги, а також компактними розмірами і простотою збирання/розбирання. Єдиним їх недоліком прийнято вважати вентиляцію, так як для її нормалізації одного шару буває недостатньо. Нерідко з людьми, які купували такі намети, траплялися казуси, коли вони прокидалися в повністю мокрому або сиром спальному мішку. Деякі сучасні виробники цієї продукції використовують особливу мембранну тканина, яка вирішує проблему вентиляції, але при цьому створює іншу — продування вітром, адже всім нам добре відомо, що, чим краще дихає тканина, тим більше вітру вона пропускає. Саме тому якісні одношарові намети коштують дорого і переважно використовуються професійними любителями походів і експедицій.

Купити одношаровий або двошаровий намет за прийнятною ціною Ви можете в магазині спортивних товарів «Кемпінг».