Недорогі осінні подорожі – куди відправитися восени за невеликі гроші

374

Чим зайнятися і куди поїхати восени – недорогі (бюджетні) тури, поїздки та екскурсії

При необмежених фінансових можливостях проблема вибору місця для відпочинку, швидше за все, не виникне. Можна просто ткнути пальцем у карту і почати збирати валізи. А ось якщо грошей впритул, то до питання підбору туру доводиться підходити скрупульозно.

Перше питання – це яким чином організувати свою подорож: поїхати в самостійну поїздку або купити готовий тур?

Часто поїхати в тур (особливо якщо купити гарячу путівку) виходить дешевше, ніж відправитися в самостійну подорож. Все залежить від країни, маршруту, транспорту, часу року і везіння.

Давайте подивимося, куди можна відправитися в недороге подорож восени.

[do action=”h2-2″]На перше місце поставимо свою рідну країну.[/do]

Кращий час для осіннього подорожі по своїй країні – це бабине літо. Теплі осінні дні прекрасно підходять для відвідування місцевих визначних пам’яток (без спеки і натовпів туристів). Поїхати в будь-цікавий місто можна самостійно (на поїзді, автомобілі або автобусі), а можна придбати одноденний тур (тур вихідного дня). Протягом туру вам проведуть екскурсію, розкажуть про всі визначні пам’ятки. Тури вихідного дня підійдуть тим, у кого немає власного авто.

Любителі автоподорожей можуть відправитися в будь-яку поїздку самостійно. Це зручно тим, що ви не залежите від програми туру, зупиняєтеся, де хочете і наскільки хочете. Але от екскурсії доведеться замовляти окремо або самостійно вивчати інформацію (благо, для цього є інтернет).

Крім екскурсійних поїздок, можна організувати осінній пікнік або поїздку за грибами.

У Криму з жовтня навряд чи можна буде купатися. Зате осінь – прекрасний час для екскурсій по Кримському півострову!

[do action=”h2-2″]Ближнє зарубіжжя[/do]

Одним з недорогих видів подорожей є автобусні тури по Європі. Такі тури коштують порівняно недорого, тривають від 2 до 7 днів. Недорога ціна досягається тим, що ви відправляєтеся в подорож на автобусі, що значно дешевше польоту на літаку. З Росії зручно їздити в Фінляндію, Білорусь, Польщу, Прибалтику (країни Балтії). Осінь – шикарне час для поїздки в Литву, Латвію, Естонію. У цей період можна насолодитися золотий восени і свіжим повітрям на березі Балтійського моря, помилуватися старовинними містами, відчути дух Європи.

Жителям південних областей Росії можна порадити тури по Грузії. З України зручно подорожувати по Угорщині, Польщі, Словаччині, Румунії, Молдові. Також користуються популярністю автобусні тури в Болгарію, Німеччину, Францію, Італію, Іспанію, Чехію та інші країни Європи.

Збираючись в автобусний тур, заздалегідь прорахуйте, скільки треба витратити грошей, крім путівки. У деяких турах включені тільки сніданки та вечері та обідати вам доведеться самостійно. Також далеко не всі екскурсії включені у вартість туру. Не входить у вартість також і віза, за яку доведеться заплатити окремо.

[do action=”h2-2″]Недорогі країни для пляжного відпочинку восени[/do]

Якщо ви не встигли накупатися протягом літа, зверніть увагу на недорогі країни, що надають пляжний відпочинок. До середини жовтня можна купатися майже у всіх приморських країнах Європи, а також на популярних курортах Туреччини, Тунісу, Грузії. В кінці жовтня погода дозволить поніжитися на пляжі хіба що на Кіпрі і Канарських островах. До речі, останнім часом Канарські острови (Канари) перестали бути місцем відпочинок виключно для товстосумів. Гарячі тури на острів Тенеріфе можна придбати за ціною путівки в Туреччину.

Недорогий пляжний відпочинок пропонують також арабські країни – Єгипет і ОАЕ. Якщо хочете заощадити на відпочинку, то шукайте гарячі тури в недорогі готелі (3-4 зірки).