Не можу переказати гроші через Приват 24: Введено некоректне значення

1435

Винен Приватбанк, держатель картки або ви самі?

Деякі клієнти Приватбанку стикаються з тим, що не можуть переказати гроші через Приват 24 на іншу картку: водять номер карти, але їм пише: Введено некоректну значення, хоча номер картки правильний. Давайте розберемося, чому так відбувається.

Найчастіше некоректне значення при пересилці грошей на карту Привата відбувається, якщо ви копіюєте номер картки і потім вставляєте його в необхідне поле. Це відбувається як у мобільному додатку Приват 24, так і в браузері на комп’ютері або ноутбуці. Справа в тому, що при копіюванні номера картки між цифрами (або перед ними) трапляються зайві символи – прогалини, тире, крапки. Це і призводить до некоректного значення карти і неможливості перевести гроші. Спробуйте видалити зайві символи з номера картки або набрати її вручну.

Введено некорректное значение

Приват 24

При ручному введенні номера картки при пересилці грошей в Приват 24 теж можна випадково ввести зайвий символ або навпаки, пропустити одну або декілька цифр. Тоді теж станеться помилка «Введено некоректну значення». Вводите цифри з номера картки без пробілів, крапок та тире! Якщо все одно не виходить і вибиває помилку – уточніть номер картки у того, кому ви переказуєте гроші. Він міг помилитися і недописать кілька цифр. Або номер картки не помістився повністю в СМС (таке теж буває).

Що потрібно знати про картки Приватбанку

Зазвичай на карті Приватбанку (як втім і в інших банків) 16 цифр номера картки і починаються вони на цифру 5 або 4. Якщо вам прислали номер карти, але він починається з іншої цифри – значить, помилилися і потрібно уточнити номер. Якщо в номері картки менше або більше 16 цифр – то це теж помилка і таким чином буде неможливо перевести гроші через Приват 24.

Поради продавцям \ адмінам продають сайтів:

Пишіть номер картки БЕЗ пробілів, тире або точок! Найчастіше люди копіюють\вставляють номер, а не набирають вручну. А з-за зайвих символів отримують помилку «Введено некоректну значення» і неможливість перевести гроші через Приват 24! Не раз стикалася з таким, що й спонукало до написання цієї статті.