Навіщо потрібна термокружка?

283

Так склалося життя, що я є затятим шанувальником походів, риболовлі і просто активного відпочинку на природі. Всі відпустки і більшість вихідних днів намагаюся присвячувати цьому. Немає нічого краще, ніж зустріти світанок на березі, з ранковим туманом, далеко від галасливого міста. Пару років тому я дозрів на придбання гумового човна Adventure. Після покупки сильно пошкодував, що не зробив цього набагато раніше. І тепер про риболовлю без човна навіть думати не хочеться.

В цьому році, напередодні сезону, вирішив оновити туристичне спорядження, прикупити чогось новенького. Ну рибальські снасті, витратні матеріали – це зрозуміло. Але ось наприклад рюкзак або намет хочеться спочатку помацати, перевірити, оцінити зручність перед покупкою. Так, пам’ятаючи позитивний досвід з човном Adventure, я знайшов на Оболоні магазин з однойменною назвою. Порадував широкий вибір туристичного спорядження. Поряд з брендом Adventure, там повно товарів інших якісних світових брендів. Для того, щоб купити там щось, необов’язково їхати на Оболонь – для цього є інтернет-магазин надійного туристичного спорядження. Там я і придбав рюкзак і дві термокружки, про які давно мріяв.

Набридло тягатися з громіздкими термосами, а на рибалці кави вранці просто необхідний. Одну термокружка взяв звичайну, з щільною кришкою, а другу – з підігрівом від прикурювача машини.

З принципом роботи звичайної термокружки я знайомий давно, це по суті той самий термос, тільки маленький, легкий і міцний. Стінки термокружки порожнисті всередині, там створений вакуум, за рахунок якого теплообмін з навколишнім середовищем мінімальний.

Термокружка з підігрівом від прикурювача виявилася ще більш практичною. Можна взагалі заздалегідь приготувати багато чаю або кави, взяти з собою, і підігрівати його прямо на риболовлі, по мірі необхідності. Форма термокружки, звужена внизу, дозволяє поставити її в авто-підстаканник. Пити можна не знімаючи кришки, при цьому нічого не проливаючи. Це просто знахідка в дорозі! Адже в машині на трасі не сильно-то і поп’єш з звичайного склянки, тим більше щось гаряче! А іноді так поспішаєш на риболовлю, що вже не встигаєш випити каву вдома – ось тут і знадобиться термо-чашка.

Другу термокружка купив для зручності і підміни. У неї, наприклад, часто беру з собою в дорогу гарячий суп. Так що не тільки попити, але і поїсти можна.

Термокружка відмінно справляється і з холодними продуктами. Лимонад або пиво залишається прохолодним протягом усього спекотного дня.

Так що термокружка стала моїм постійним супутником як в авто-подорожі, так і в піших походах. До речі, це ще і відмінний подарунок для друзів, що люблять подорожі, відпочинок на природі або рибалку! Недорого, якісно, оригінально і надійно!

Знайти такі якісні термокружки в Київському інтернет-магазині не складе труднощів – потрібно просто зайти на сайт, вибрати потрібний товар і натиснути «Купити».

Автор: Петро Іванович, рибак