Найбільш вигідний та швидкий кешбек з АлиЭкспресс! (Оновлено 11.08.2017)

409

З літа 2017 року АлиБонус перейменовано в MegaBonus і відсоток кешбека знижений до 4.91. На жаль, хто встиг, той і з’їв, як кажуть!

А починалося все ось так:

Як повернути гроші з покупок на АлиЭкспресс? Сервіс КЭШБЭК (повернення грошей) АлиБонус!

UPD З червня 2017 кешбек становить 8.25%, що все одно більше, ніж в інших кешбек-сервісах!

Alibonus_com – у цього кеш-бек сервісу найвищий реальний відсоток кешбека! Швидке нарахування грошей і зручне розширення для браузера, з яким ви не забудете активувати кешбек! Можна заробляти 20% з доходів друзів. Нове зручність у розширення для браузера – при написанні відгуку на ALIEXPRESS ваша реферная посилання для запрошення друзів вставляється автоматично! І головне – моментальне виведення грошей на Web-Money (в доларах або рублях), Яндекс-Гроші, банківську картку (Віза або МастерКард), Qiwi і телефон!

ХОЧУ ТАКИЙ КЕШБЕК !

Отримала першу виплату з кешбека Alibonus_com! Виведення грошей на доларовий гаманець веб-мані – моментальний! Тільки замовила, через хвилину гроші прийшли. Нарахування кешбека теж досить швидке – в середньому тиждень після підтвердження отримання товару (не замовлення товару, а саме одержання!). Трохи нервує лише обмеження мінімум 5 доларів (менше суму можна вивести), але для тих, хто часто затарюється на Алі-Експрес або купує що-то на суму від 50 дол – це не проблема!

#кешбек #АлиБонус #АлиЭкспресс #alibonus

ОТРИМАТИ КЕШБЕК!

Ось як виглядає сторінка товару на ALIEXPRESS з розширенням AliBonus для браузера Гугл Хром:

  • По-перше, видно, активувати ваш кешбек чи ні (якщо ні, то ви не отримаєте свої 10%, поки не активуєте кешбек, що можна зробити в один клік).
  • По-друге, ви відразу бачите, скільки вам повернеться (хоча порахувати в розумі 10% теж нескладно, але все одно мотивує!).
  • По-третє є додаткова корисна функція – “Надійність продавця”.
  • Як встановити розширення АлиБонус – ви дізнаєтеся, зареєструвавшись на сервісі.

    РЕЄСТРУЙСЯ ТА СТАВ РОЗШИРЕННЯ ДЛЯ БРАУЗЕРА

    Хочете економити на покупках не тільки в магазині АЛИЭКСПРЕСС? Кращий кешбек-сервіс для вітчизняних магазинів: КАШАЛОТ (дізнатися більше)!