Морські та річкові прогулянки – поїздки на теплоходах і катерах

464

[do action=”h2-2″]Відпочинок на Дніпрі в Києві – річкові прогулянки[/do]

Киянам і гостям столиці нудьгувати не доводиться – в Києві повно всіляких розважальних центрів, виставок, музеїв, тематичних кафе і ресторанів, постійно проводяться свята, концерти і фестивалі. Навіть при великому бажанні потрапити на всі заходи не представляється можливим, так як багато хто з них проходять в один і той же час у різних місцях.

Одним з чудових способів приємно провести час, а заодно і помилуватися природою і красою Києва є прогулянки по Дніпру. Зараз знайти прогулянковий кораблик не складає труднощів – за порівняно невелику плату можна придбати квиток на катер і з’їздити на екскурсію по Дніпру на пару годин.

Користуються популярністю і групові поїздки. Наприклад, багато випускників шкіл і вузів замовляють катер для проведення випускного вечора. На кораблику, що йде по Дніпру, можна проводити весілля, ювілеї, зустрічі однокласників і навіть бізнес-конференції! Звичайно, про проведення таких заходів потрібно домовлятися заздалегідь.

Річкові круїзи, прогулянки по Дніпру та проведення заходів (банкетів) на кораблі «Ярослав Мудрий» можна замовити на сайті http://y-m.com.ua/ua/services/progulki-po-dnepru.html

Ціна оренди теплохода залежить від часу року, тривалості прогулянки, тому, щоб дізнатися ціну на річкові круїзи по Денпру, краще зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті і домовитися про ціну індивідуально.

Сама я подорожувала (якщо так можна назвати прогулянки по Дніпру на теплоході) по Дніпру не один раз – перший раз це було святкування випускного, коли ми зустрічали світанок на кораблі. Другий раз, гуляючи по Подолу, ми помітили прогулянковий катер і тут же купили квитки. Прогулянка по річці тривала дві години, за цей час ми встигли насолодитися краєвидами Києва – куполами київських храмів і монументальними новобудовами на правому березі Дніпра. Ще пару разів ми їздили на теплоході на цілий день по дніпровських островів, висаджуючись то тут, то там для купання. На теплоході для нас був накритий стіл, і прогулянка видалася дуже яскравою!

[do action=”h2-2″]Прогулянки по річках і морях[/do]

Будучи любителями річкових і морських круїзів, ми намагаємося кататися на катерах і теплоходах там, де це можливо: в Чернігові всього лише за 25 гривень здійснили чудову подорож вгору по Десні (катер ходить від річкового вокзалу і катає всіх бажаючих), в Севастополі обкатали всі маршрути міських катерів – з Артбухты на Радіогірку, Північну сторону і Інкерман. Каталися на човні на Золотий пляж ” у Балаклаві, їздили на міському катері на Срібний пляж, пару раз замовляли екскурсії на катері по Криму і навіть потрапили у невеликий шторм біля Очакова.

прогулка по реке Чернигов

Відчалюємо від річкового вокзалу в Чернігові

Загалом, вражень море! Але самим що запам’ятовується моментом стала поромна переправа через Севастопольську бухту, яку ми зробили в свою недавню поїздку в Крим. Всього за 41 гривню (3 людини і автомобіль) ми переправилися з площі Захарова (Північна сторона в Севастополі) в центр міста (Артбухта).

паром

Фото порома зроблено з катера. Саме на “Металісті” нам покататися не вдалося, віднедавна за маршрутом курсують нові пороми – пороми «Адмірал Лазарєв» і «Адмірал Істомін»

Це швидше і вигідніше по бензину, ніж їхати в об’їзд – через Інкерман. У сезон (приблизно з середини весни і до середини осені) пороми через Севастопольську бухту ходять кожні півгодини з 7:00 до 18-30.

[do action=”h2-2″]На поромі в Севастополі (відео):[/do]