Міфи про хостели – де правда, де брехня?

345

Для завзятих мандрівників поняття «хостел» стало вже звичним. Однак чомусь це слово завжди асоціюється з дешевизною і відсутністю нормальних умов. А адже це не так, і так звані міні-готелі мають масу переваг.

Власники хостелів орієнтується у своїй роботі на принцип «гідний комфорт за невелику плату». Але чому ж мандрівники відносяться до хостелів з побоюванням, віддаючи перевагу дорогим готелям?

Міф № 1. Їдете великою компанією? Тільки в хостел!

При слові хостел у багатьох виникає в думках величезна кімната, заставлена двоповерховими ліжками на кілька десятків чоловік. На сучасні хостели можуть виглядати зовсім інакше. Вони, як правило, мають кімнати, в яких розміщуються не більше 3-х чоловік. Вартість такого номера може бути вище, ніж в густонаселеній кімнаті, але це того варто. Багато хостели мають двомісні та одномісні номери, як наприклад, хостел «Sana» в Харкові.

Міф № 2. Кількість і якість на низькому рівні.

Поселившись в хостелі, ви не виявите у своїй кімнаті міні-бар, битком набитий дорогим алкоголем. Але що стосується базових послуг, що ними ви будете забезпечені на всі сто. Наприклад, безкоштовний wi-fi, сніданки, камера зберігання, туалет і душ. Багато хостели намагаються організувати для своїх постояльців дозвілля, тому відкривають на території закладу басейни, бари, більярдні. Крім того, працівники хостелу допоможуть вам викликати таксі або купити екскурсії.

Міф № 3. Хостели – це тільки для молоді.

Частково це так, адже більшість подорожуючих студентів не має достатньо коштів для оплати дорогого готелю, тому вони заселяються в хостел. Але і ті, хто, не є студентами, але обмежені в засобах, теж зупиняється у готелях. Адже це чудова можливість отримати нічліг за невеликі гроші. Та й просто охочі заощадити на відпочинку теж отримає свою вигоду. Так що вік тут ні при чому.

Міф № 4. Хостел – це некрасиво і нудно.

Ну вже немає! Такими хостели уявляють собі ті, хто їх просто не бачив. Як правило, ці заклади мають дуже яскравий, оригінальний дизайн. А деяких з них обладнані на кораблях і навіть на літаках. Розташовані вони в Голландії з Швейцарії. Не хочете переночувати в кабіні пілота?

Однак не тільки зарубіжні хостели мають незвичайний і привабливий дизайн. Українські готельєри намагаються не відставати від зарубіжних колег і зі смаком обставляють всі номери. Якщо ви будете подорожувати по Україні, то спробуйте зняти номер у Харкові в хостелі «Sana» – інтер’єри номерів можна подивитися відразу на сайті.

Міф № 5. Користуватися хостелом непристойно.

Існує статистика, яка показує, що практично половина постояльців хостелів є досить заможними людьми. Судячи з анкет, які заповнюють постояльці при заселенні, вони подорожують не менше трьох разів на рік. Вибираючи хості, ви отримуєте можливість познайомитися з завзятими мандрівниками, які дадуть вам масу корисних рад.

Міф № 6. Мода на хостели скоро пройде.

Не дочекаєтеся! Щоб там не говорили, але хостели стають все популярніші. За останній рік кількість туристів, які віддали перевагу саме такому виду готелі, зросла на 5%.

Сміливо вибирайте хостели під час подорожі і насолоджуйтеся цікавою, різноманітною обстановкою. Не відмовляйте собі в подорожах через неможливість зняти дорогий готель.