Курорти західної України – відпочинок та лікування

316

У зв’язку з ситуацією в Криму в цьому році багато українців вирушать на відпочинок у Карпати. Скасування шенгенських віз для українців, схоже, до літа не передбачається, а відпочити після всього, що сталося в Україні в 2014, просто необхідно. Тому пріоритетним напрямком цього сезону можна вважати Західну Україну (Карпати, Закарпаття, Прикарпаття).

Західна Україна – благодатний для відпочинку і туризму край. Влітку там немає такої виснажливої спеки, як в Криму, а єдиним недоліком є відсутність моря – інших розваг і можливостей для відпочинку тут, мабуть, ще більше, ніж у Криму.

Про курортах Західної України середньостатистичний турист знає небагато. Мабуть, про Париж або Ялті він чув набагато більше. А адже в Західній Україні є чудові місця для відпочинку!

Щоб заповнити прогалину знань про Західній Україні, нещодавно був створений сайт туристичне агентство Захід Курорт. Дізнатися про Курорти західної України, ціни на відпочинок і кращі пансіонати Карпат можна за адресою zahidkurort.com.ua

Курорти західної України, тиристическая фірма, Захід Курорт:

На сайті представлена інформація про найбільш відомих курортах Західної України – Трускавці, Східниці і Моршина. Ці курорти відомі своїми мінеральними водами. Тут лікують майже всі захворювання, причому лікування поєднують з корисним відпочинком – пішими прогулянками, екскурсіями в гори, до пам’яток Західної України.

Українська туристична фірма Захід Курорт не тільки познайомить вас з кращими курортами Західної України, але і надасть вам відпочинок у найкращих готелях і пансіонатах Карпат і Прикарпаття, безкоштовний трансфер і захоплюючі екскурсії. Бронювання готелів Західної України з турфірмою Захід Курорт стане для вас хвилинною справою!

З усіх курортів, які пропонує туристична фірма Захід Курорт, особисто я була в Трускавці та Східниці. Ці курорти розташовані недалеко один від одного у Львівській області в оточенні мальовничих гір. Фактично це ще не самі Карпати, а область Прикарпаття – гори тут не такі високі, як в Карпатах, але не менш мальовничі.

Курорт Трускавець – один з найвідоміших лікувальних курортів Західної України. Про курорт Трускавець я вже писала у своїй статті Оздоровчий відпочинок та лікування в Трускавці.

Санаторій “Карпати” у Трускавці

Відпочиваючи у Трускавці, я їздила на різні екскурсії по Західній Україні – у Львів, Івано-Франківськ, скелі Довбуша, а також у Східниці.

Курорт Східниця (укр. Східниця) розташований біля самого передгір’я Карпат. Східниця – дуже затишний, тихий і прекрасно підходить для відпочинку і лікування містечко. Тут менше розваг, ніж у Трускавці, зате якщо ви хочете відпочити від міської суєти – то це саме те місце! Східниці оточує чудовий мальовничий ліс, де можна гуляти, дихати повітрям, збирати гриби і ягоди. Я була в захваті від Східниці і в цьому році знову збираюся туди їхати!

[do action=”h2-2″]Фото Східниці:[/do]

[Показати слайдшоу]

А ось про курорт Моршин я й сама знала небагато: з цим курортом у мене поки що асоціюється тільки відома вода «Моршинська», яку так добре пити в спеку. Тому якщо ви хочете ознайомитися з інформацією про Моршині, то зайдіть на сайт туристичної фірми Захід Курорт на сторінку «Моршин».