Куди поїхати влітку? Ціни на тури в цьому сезоні. Недорогий відпочинок

290

Напередодні літа багато хто задається питанням: «Де відпочити». Відпочинок на морі дарує заряд бадьорості на цілий рік, а для дітей це просто необхідно – подихати морським повітрям, ввібрати корисні мінерали і отримати необхідну порцію ультрафіолету.

У цій статті ми розглянемо, куди можна поїхати цього літа і виберемо самі недорогі, але цікаві напрямки.

Відпочинок на Чорному та Азовському морі з дітьми

Найдешевший сегмент турів – це, звичайно ж, тури з відпочинком на Чорному морі в Україні. Крим у цьому році все ще залишається недоступним для офіційного туризму. А з курортних міст і селищ в Україні для відпочинку з дітьми підійдуть курорти на Чорному морі в Одеській (Одеса, Затока, Іллічівськ, Грибівка, Кароліно-Бугаз), Миколаївській (Коблево, Очаків, Рибаківка) і Херсонській областях (Скадовськ, Залізний Порт, Лазурне), а також на Азовському морі (Бердянськ). Звичайно ж, ці чорноморські та азовські курорти підійдуть і для відпочинку молоді, пенсіонерів і сімей без дітей. Можна поїхати на Чорне море в Україні самостійно, забронювавши квартиру чи номер в готелі через Інтернет, або купити пакетний тур (проїзд та харчування включено).

Недорогий закордонний відпочинок для всіх

В цьому році порадують ціни на відпочинок у Туреччині та Єгипті. У цьому сезоні обіцяють багато гарячих турів на літо в ці самі популярні й найдорожчі для відпочинку країни. При цьому як в Єгипті, так і в Туреччині є безліч готелів для відпочинку з дітьми, так і для чудового проведення часу молоді та бездітних пар.

Радують ціни на відпочинок в Болгарії в цьому році! Болгарія – це чудова країна для відпочинку з дітьми. Влітку тут не так спекотно як в Єгипті, у дітей майже не буває акліматизації (оскільки клімат Болгарії схожий на кримський або південноукраїнський) і створені всі умови для відпочинку з дітьми – працюють дитячі клуби і дитячі басейни з гірками, можна замовити спеціальне дитяче меню, а захід в море зручний для тих, хто не дуже добре плаває.

З порівняно недорогих європейських курортів, розташованих на Середземному морі, для будь-якого типу відпочинку (з дітьми або без) підійдуть пляжі Чорногорії, Кіпру, Іспанії, Албанії, Греції. Кожна країна має свій колорит, але в кожній з них є комфортабельні готелі, чудові пляжі і всі розваги для туристів.

Арабська екзотика

Вважається, що екзотичний відпочинок – досить дорогий. Безсумнівно, тури на Мальдіви, Сейшели, Маврикій не зрівняються в ціні з поїздкою в Єгипет або Туреччину. Але в цьому році арабські країни (Туніс, Марокко, Йорданія, Єгипет і ОАЕ) стали досить доступними. Приміром, раніше вважалося, що відпочинок в Арабських Еміратах можуть собі дозволити виключно заможні люди. Але пару років тому ситуація кардинально змінилася і тур в ОАЕ може дозволити собі навіть той, хто весь рік збирав на Туреччину або Єгипет.