Куди поїхати влітку. Літній відпочинок на будь який смак та бюджет

565

Літо – самий активний сезон для подорожей. З літнім сезоном можуть зрівнятися хіба що Новорічні свята.

Незважаючи на складну політичну і економічну ситуацію, жителі України, Росії і Білорусі не перестають їздити на відпочинок і витрачати на подорожі чималу частину бюджету. Гроші приходять і йдуть, а без відпочинку і життя не миле. Сім’ї з дітьми намагаються викроїти необхідну суму на відпочинок та оздоровлення дітей, офісні працівники замість дачно-городніх робіт воліють виїхати подалі за кордон. Хтось залишився вірним Криму (кажуть, там зараз досить людно і можна насолодитися в тиші і спокої кримською природою та історичними пам’ятками), хто зможе собі дозволити тільки відпочинок в своїй країні – але все одно плануванням літнього відпочинку стурбоване переважна більшість громадян.

[do action=”h2-2″]Куди поїхати влітку[/do]

Влітку для туристів відкриті майже всі двері! Найпопулярнішими літніми напрямками є пляжні країни – Туреччина, Єгипет, Греція, Кіпр, Іспанія, Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Грузія, Туніс, Таїланд.

Самими недорогими з цих країн є, мабуть, Болгарія та Чорногорія. А ось на Туреччину і Єгипет ціни у високий літній сезон значно підвищуються порівняно з весною і восени.

Країни азіатського напрямку туристи воліють відвідувати з осені по весну, оскільки влітку у багатьох регіонах починається сезон дощів. Зате ціни на відпочинок в Таїланді, В’єтнамі, Шрі-Ланці влітку знижуються. Також можна знайти недорогі авіаквитки для кожного туриста в ці країни.

Крім бюджетного відпочинку, є ще й далекі країни – США, Мексика, Куба, а також відпочинок на екзотичних островах: Мальдіви, Гаваї, Домінікана. Тури в ці країни є дорогими в основному за рахунок вартості авіаперельоту.

Тим, хто не любить спеку, можна порадити літній відпочинок в скандинавських країнах і країнах Балтії. Там вас чекають захоплюючі екскурсії, риболовля, відпочинок на природі та оздоровчі пішохідні екскурсії.

[do action=”h2-2″]Літній відпочинок в Росії, Україні та Криму[/do]

У кого з якихось причин немає закордонного паспорта, можуть відпочити на курортах України, Росії і Криму. Такий відпочинок порівняно недорогий і не вимагає оформлення візи і закордонного паспорта.

У Россі хороший пляжний та оздоровчий відпочинок надають готелі і санаторії Краснодарського краю (Сочі, Геленджик, Анапа). В Україні користуються популярністю морські курорти Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Одеської областей. У літньому сезоні 2014 туристи вибирають такі курорти на Чорному морі, як Затока, Бердянськ, Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне, Південне.

Також чекають гостей і санаторії і пляжі Криму. У 2014 році в Криму збільшилася кількість безкоштовних і доступних для всіх пляжів. Цьому посприяли активісти громадського руху “Чистий берег”, які звільнили від незаконних огорож кілометри кримського узбережжя.

Про відпочинок в Криму читайте у нашій рубриці «КРИМ»