Куди поїхати на відпочинок у кризу – топ 7 недорогих пляжних країн

318

У розпал кризи, коли купівельна спроможність різко падає, бажання поїхати на відпочинок нікуди не пропадає. Крім того, відпочинок стає ще більш необхідним – без нього дуже швидко можуть здати нерви від постійних душевних терзань і робочого стресу. Давайте подивимося, куди можна поїхати під час кризи, щоб недорого відпочити на море без шкоди для вашого бюджету. Ціни на проїзд і проживання в готелях я спеціально не вказую (у них дуже великий розкид) – ви можете пошукати їх самостійно в інтернеті по кожній зазначеній країні і знайти вигідні пропозиції – акції, знижки, спеціальні ціни, гарячі тури.

[do action=”h2-2″]Болгарія – куди поїхати на відпочинок у кризу[/do]

Ця європейська країна відрізняється від інших порівняно невисокими цінами. Ще одним плюсом є її географічна близькість і, отже, – невисока вартість дороги. З України в Болгарію можна відправитися на автобусі, що істотно заощадить ваші фінанси.

Відпочивати в Болгарії можна як влітку на морі, так і взимку на гірськолижних курортах. А в міжсезоння – навесні та восени – можна чудово провести час, відвідуючи екскурсії і насолоджуючись цілющим морським повітрям.

болгария недорого

Плюси відпочинку в Болгарії: наявність недорогих апартаментів, невисокі ціни на готелі, відсутність серйозного мовного бар’єру та акліматизації, зручний захід у море, хороші умови для дитячого відпочинку, наявність піщаних пляжів і недорогих гірськолижних курортів, цікаві пам’ятки і смачна, але при цьому звична кухня.

Додаткові витрати: необхідність оформляти національну візу.

[do action=”h2-2″]Греція – куди поїхати на відпочинок у кризу[/do]

Греція, на відміну від Болгарії, входить в шенгенську зону, але, незважаючи на це залишається одним із самих бюджетних туристичних напрямків у Європі. Греція щосили прагне залучити туристів, пропонуючи різноманітні акції та знижки (наприклад, безкоштовне проживання дітей тощо).

недорогой отдых

Плюси відпочинку в Греції: мальовничі краєвиди, безліч островів, давніх пам’яток (від античної епохи), хороше обслуговування в готелях, пізнавальні екскурсії, недовгий переліт, наявність акцій та знижок в готелях, можливість з’їздити в Грецію за 1 євро.

Додаткові витрати: необхідність оформляти шенгенську візу.

[do action=”h2-2″]Грузія – куди поїхати на відпочинок у кризу[/do]

Грузія приваблює туристів тим, що в цю країну можна потрапити без візи. До того ж, добиратися до Грузії порівняно недалеко. На жаль, в силу ряду причин, доїхати до Грузії на автобусі або авто складніше, ніж долетіти на літаку. В Грузії є можливості для літнього відпочинку на пляжі, так і кілька гірськолижних курортів.

недорогой отдых

Плюси відпочинку в Грузії: гостинність місцевих, невисокі ціни, безвізовий в’їзд, маса визначних пам’яток, відмінна грузинська кухня, чудові напої, достаток фруктів, відсутність мовного бар’єра та акліматизації, цілюще повітря і оригінальний місцевий колорит.

Додаткові витрати: візьміть з собою гроші на вино, фрукти і сувеніри.

[do action=”h2-2″]Туреччина – куди поїхати на відпочинок у кризу[/do]

Сонячна Туреччина як ніби спеціально створена для того, щоб відпочивати там! Як і в Болгарії з Грузією, в Туреччині є не тільки пляжі, а й лижні курорти. Однак пляжів і місць для літнього відпочинку тут у десятки разів більше, ніж у невеликий по території Грузії – а значить, є з чого вибрати. Туреччина пропонує пляжний відпочинок на будь-який смак – і родини з дітьми, і молодята, і любителя галасливих дискотек або відокремленого відпочинку знайдуть тут свій райський куточок.

отдых в кризис

Плюси відпочинку в Туреччині: порівняно невисокі ціни, велика кількість гарячих турів (які бувають в два рази дешевше звичайних), широкий вибір готелів – від 2-х до 5+ зірок, розваги на будь-який смак, відмінні умови для відпочинку з дітьми, наявність послуги «все включено», різноманітність екскурсій, безліч пам’яток (у тому числі й пам’яток античної епохи, як у Греції) і красива природа. І головний плюс – безвізовий в’їзд!

Можна обійтися без додаткових витрат (екскурсії не в рахунок!;))

[do action=”h2-2″]Єгипет – де відпочити в кризу[/do]

Єгипет має безліч курортних містечок і, мабуть, самої недорогий і при цьому комфортної готельною базою. Від перерахованих вище країн Єгипет відрізняється тим, що тут пляжний відпочинок триває цілий рік! Єгипет – безумовний лідер недорого зимового відпочинку на морі. Саме в Єгипет їдуть на Новий рік ті, хто скучив по сонцю та теплу, але не в змозі заплатити шалені суми за відвідування екзотичних країн.

Плюси відпочинку в Єгипті: низькі ціни, наявність гарячих турів і акцій, можливість відпочивати на морі цілий рік, можливість відзначити Новий рік на пляжі, чудові умови для відпочинку з дітьми, послуга «все включено», різноманітність анімації та розваг (аквапарки, дискотеки тощо), екскурсії до давніх історичних пам’яток, недорога віза*, яку без проблем ставлять в аеропорту.

В деякі регіони Єгипту, наприклад, в Шарм-ель-Шейх (Синайський півострів) можна їхати без візи, крім того, з 15 січня по 30 квітня 2015 року росіянам дали можливість в’їзду на всі курорти Єгипту без візи.

[do action=”h2-2″]Кіпр – де відпочити в кризу[/do]

Острів Кіпр – відмінний вибір для тих, хто хоче провести свій відпочинок на море і при цьому не влізти в борги під час кризи. До Кіпру зручно і довго добиратися, ціни на тури не те що б зовсім низькі, але в межах доступності. Щоб потрапити на Кіпр, достатньо отримати електронну Pro-візу, за якою не потрібно вистоювати черги і платити зайві гроші.

Плюси відпочинку на Кіпрі: тут майже завжди гарна погода, а купальний сезон починається раніше, ніж на інших європейських курортах і триває довше. Кіпр має безліч комфортних пляжів, красивою природою і наявністю пам’яток. Тут можна розважитися, так і вдатися до спокійного пляжного відпочинку. Безкоштовна віза на Кіпр!

[do action=”h2-2″]Ізраїль – де відпочити в кризу[/do]

Ізраїль можна вважати бюджетним напрямком за рахунок того, що ціни тут не прив’язані до долара чи євро, а в’їзд на територію країни не вимагає візи. Ізраїль поряд з Єгиптом вважається кращою бюджетної країною для зимового відпочинку на морі – коли в північних широтах мороз, тут досить комфортна температура для пляжного відпочинку.

Величезним плюсом відпочинку в Ізраїлі є можливість оздоровитися на Мертвому морі і відвідати світові релігійні святині. Туристи вибирають Ізраїль, щоб поєднати відпочинок з паломництвом, оздоровленням і пізнавальними екскурсіями. Летіти в Ізраїль не довго і не дуже дорого, а

Які там проживають вихідці з колишнього СРСР допоможуть подолати мовний бар’єр.

[do action=”h2-2″]А як же Крим?[/do]

Ще рік тому список кращих бюджетних місць для відпочинку незмінно очолював Крим – найдешевший пляжний регіон як для українців, так і для росіян. Але у зв’язку з останніми політичними подіями Крим перетворився на своєрідного вигнанця з України тужа неможливо дістатися через скасування літаків, автобусів і поїздів, а росіяни навряд чи повторять подвиги тих, хто в 2014 році вистоював по кілька днів у черзі на поромній переправі в Керчі. Але навіть ті, хто може дозволити собі переліт з Москви в Крим, навряд чи оберуть цей регіон за наявності інших більш комфортних в плані сервісу, проживання та відпочинку країн. І тільки ті, хто любить Крим всім серцем і не бажає кидати свій улюблений куточок у важкий час, наважиться «на перекладних» відправиться в це небезпечне пригода, щоб вдихнути повітря улюблених гір і зустріти захід з видом на Чорне море.