Кримський відпочинок в Судаку

331

У південно-східній частині Кримського півострова знаходиться місто-курорт Судак, розташований в долині однойменної річки, яка впадає в бухту. Тут чудовий сухий клімат, який підходить для відпочиваючих.

Судак – це одне з найдавніших міст Криму. Його історія багата на цікаві, знаменні події, які знайшли своє відображення в численних легендах і унікальних пам’ятках архітектури. Сучасний Судак – це місто-курорт, знаменитий найдовшим на узбережжі купальним сезоном, пляжем із сірого піску і досить широким набором розваг на будь-який смак.

Східний Крим приваблює туристів не тільки ласкавим сонцем і теплим морем. Тут є все, щоб повноцінно відпочити, відновити втрачену енергію, зміцнити здоров’я. Сам повітря, наповнений ароматами реліктових ялівцевих гаїв, морської солі, фітонцидами водоростей здатний зціляти, заспокоювати, повертати сили.

Пам’ятки

Судакська (Генуезька) фортеця – яскравий зразок середньовічного зодчества – це візитна картка міста. Стародавні споруди досить добре збереглися, загальний вигляд привабливий, колоритний. Завдяки широко відомим легендами і щорічно проводяться лицарським турнірам, тут все просякнуте атмосферою романтики.

Лицарський турнір в Судацькій фортеці

Голіцинська (Соколова) стежка стала практично обов’язковим ритуалом для всіх, відвідують ці місця. Прогулюючись, ви зможете насолодитися видами дивно красивих природних печерних порожнин, в тому числі і знаменитого Голіцинського грота. Колись у ньому був печерний монастир перших християн, пізніше – сховище шампанського князя.

стежка Голіцина

Любителям трекінгу обов’язково варто приділити увагу горі Ай-Георгій, з якої відкриваються чудові види на місто і околиці. До речі, сюди здійснюють не тільки піші, але і кінні прогулянки. Підйом досить пологий, місця мальовничі, є джерело, що вважається святим.

Серед природних визначних пам’яток дуже цікавий мис Меганом. Він не схожий ні на що інше, його ландшафт здивує вас своєю своєрідністю, таємничістю, кримчани називають його «місцевий Туніс». Тут є діючий маяк, чисті, пустельні пляжі.

Розваги

Сьогодні порадує вас своєю різноманітністю вибору місто Судак, відпочинок і розваги в якому не розчарують і не змусять нудьгувати. Безліч екскурсій, затишні маленькі кафе, сучасний великий аквапарк з водної дискотекою та рестораном, Байкер Паб, ковбойський клуб і ще багато інших цікавих місць, де можна весело провести час, залишаться в пам’яті надовго.

Судакський аквапарк

Для цінителів природи Східний Крим – справжня знахідка, оцінити своєрідність якій гідно, можна здійснюючи морські, кінні або піші прогулянки.