Країни, де не жарко влітку. Куди поїхати тим, хто не переносить спеку

302

Багато хто з нас чекають літа, щоб усмак позасмагати і накупатися. Хтось їде до теплого моря в далекі жаркі країни навіть взимку. АЛЕ є і ті, хто не любить палючих променів сонця або кому протипоказано засмагати з медичних міркувань. А ще є ті, хто погано переносить спеку.

Пляжний відпочинок і спека протипоказана людям з підвищеним тиском, із захворюваннями щитовидної залози, а також тим, страждає цукровим діабетом або має доброякісні або злоякісні пухлини. Погано переносять активне сонце люди зі світлим (скандинавським) типом шкіри і альбіноси.

[do action=”h2-2″]Куди поїхати тим, хто погано переносить спеку і кому не можна засмагати?[/do]

  • Відпочинок в Середній смузі (Україна, Росія, Білорусь). Щоб уникнути шкідливого впливу сонячних променів, можна відпочити на базі відпочинку серед лісу. Добре, якщо там буде водойма – можна буде зайнятися риболовлею або просто насолоджуватися прохолодою.
  • Північ Росії. В Росії є багато місць для відпочинку, де сонце не буде обпалювати шкіру. Можна з’їздити на Байкал або в Карелії, а величезні сибірські простори можуть надати шикарний відокремлений відпочинок на лоні природи.
  • Скандинавські країни. Спека не буде вам заважати і в Скандинавських країнах. Придбайте собі тур до Фінляндії, Скандинавії або Швецію – такий відпочинок додасть вам масу нових вражень.
  • Тим, хто любить екскурсії і пізнавальний відпочинок, рекомендуємо звернути увагу на цікаві тури по Швейцарії , Австрії, Північ Франції, Польщі чи Німеччини. У цих країнах є маса визначних пам’яток, а клімат радує своєю прохолодою навіть в середині літа.
  • Країни Балтії (Прибалтика). Не менш цікаво відвідати Литву, Латвію і Естонію. Ці країни зазвичай об’єднують в один тур. Влітку тут досить прохолодно, але при цьому в гарну погоду є шанс скупатися в північному Балтійському морі!
  • Країни Бенілюксу (Нідерланди, Данія, Люксембург). Тут теж є на що подивитися і при цьому не обгоріти на сонці.
  • Ісландія. Одна з найзагадковіших країн Європи. Тури в Ісландію коштують недешево, але побувати на самому стику континентальних плит (місце, де Європейський континент межує з Америкою) і помилуватися місцевими гейзерами мріють багато.
  • Британські острови. Влітку буде цікаво відвідати Лондон, оглянути визначні пам’ятки Великобританії, а також помилуватися смарагдовими луками Ірландії.
  • Канада. Жарко влітку і в Канаді, особливо в північній її частині. Правда, шлях туди неблизький. Але зате можна поєднати поїздку в Канаду з туром по США.
  • Австралія. Ще одна далека, але надзвичайно цікава країна. Оскільки пори року там прямо протилежні нашим, то в розпал нашого літа в Сіднеї температура не піднімається вище +16 +17. Зате в Новий рік там можна погрітися і позасмагати!