Кращий час для лікування і оздоровлення в Трускавці

385

Де найкраще провести відпустку або новорічні канікули у наш неспокійний час? Постійно по новинах передають про катастрофу літака в Єгипті, то про вибухи в Туреччині і теракти в Парижі. В цьому році неспокійно як в арабських країнах, так і в Росії та деяких країнах Європи. Не найкращий час для закордонних подорожей.

Зима – одне із самих зручних періодів року для оздоровлення та лікування в Трускавці. Звичайно, не можна стверджувати, що це найкращий період для різноманітного відпочинку, оскільки взимку ви обмежені в прогулянках на свіжому повітрі, поїздки на екскурсії і спогляданні квітучого трускавецького парку. Але зате зима – найвигідніший період у плані знижок на проживання та лікування у більшості санаторіїв Трускавця. Дуже зручно – взимку підправити своє здоров’я, а річний відпустку витратити на інші цікаві поїздки.

Саме взимку відпочинок в Трускавці може дозволити собі майже кожен українець. Наприклад, путівка в найдорожчі санаторії Трускавця (з лікуванням, харчуванням і проживанням) в низький сезон стартує від 250 гривень за людину в день. Тобто за 5 тисяч гривень можна провести в Трускавці цілих 20 днів, що становить повноцінний період лікування\оздоровлення! І це без зайвих витрат на візи, трансфери і дорогі сувеніри, як за кордоном.

Додатково вам доведеться сплатити лише дорогу туди і назад. Дістатися до Трускавця можна потягом з будь-якого великого міста України, а зі Львова до Трускавця ходять автобуси і маршрутки, так що можна поєднати екскурсійну поїздку до Львова з відпочинком і лікуванням в Трускавці.

[do action=”h2-2″]На скільки днів потрібно їхати в Трускавець?[/do]

Лікарі рекомендують проходити курс лікування в Трускавці 21 день. Це стандартний санаторний термін перебування. Лікувальний курс не може тривати менше, ніж 14 днів (це мінімальний санаторно-курортне термін перебування), інакше мінеральна вода і фізіопроцедури просто не встигнуть подіяти на організм. Якщо ви плануєте відпочивати в Трускавці менше 2-х тижнів, порадьтеся з лікарем щодо легких оздоровчих, а не повноцінних лікувальних процедур. Санаторії Трускавця розташовують широким спектром лікувально-оздоровчих послуг, і ви завжди зможете вибрати оздоровлення на свій смак, наприклад, записатися на масаж або мінеральні ванни.

Багато хто їде в Трускавець не для повноцінного лікування, а для тихого спокійного відпочинку серед гірських пейзажів. У такому випадку вам не потрібно пити мінеральну воду за розкладом і ходити на процедури – займіть вільний час прогулянками по ландшафтному парку в центрі Трускавця та поїздками на екскурсії. Якщо ви їдете в Трускавець не для лікування, а просто відпочити, то кількість днів може бути будь-яким. Тому ціни на готелі Трускавця представлені з розрахунку за 1 день.

У Трускавці є широкий вибір екскурсій по всій Західній Україні. Відпочиваючи там, ви будете мати шикарний шанс ознайомитися з основними пам’ятками Закарпаття, Прикарпаття і Карпат.

Ціни на путівки в Трускавець варіюються в досить великих межах: на цьому лікувально-оздоровчому курорті України є як економ варіанти, так і дорожчі шикарні санаторії і комфортабельні готельні комплекси. Ціни на всі санаторії Трускавця ви знайдете на сайті фірми «Sanatorii group». Там же можна ознайомитися з основними послугами та лікувально-оздоровчими пакетами в кожному з санаторіїв.