Китай: як отримати візу і що подивитися?

349

Китай як туристичний напрямок поки що не надто популярне серед українських туристів. Можливо, багатьом здається, що Китай – це дуже далеко, дорого і незрозуміло як туди візу і скільки вона коштує. Отже, давайте постараємося висвітлити ці питання з приводу Китаю.

Як отримати китайську візу – ціна

Віза в Китай може знадобитися не тільки для туристичної, але і для ділової поїздки. Українці все більше співпрацюють з Китаєм в плані торгівлі і багато планують відрядження в цю країну.

Існує кілька категорій китайських віз: одноразові, дворазові та мультивізи, крім цього, візи в Китай діляться на туристичні, бізнес і для навчання\роботи в Китаї.

Щоб оформити візу в Китай для громадян України, досить звернутися в будь-візовий центр. Візу необхідно оформляти в разі, якщо ви цілеспрямовано їдете в Китай і мають намір пробути там більше 72 годин. Віза в КНР не вимагається, якщо ви відвідуєте Китай транзитом – тоді безвізове перебування в країні можливо протягом 72 годин. У деяких випадках (груповий тур тощо) можна відкрити візу по прильоту в Китай, але про таку можливість потрібно обов’язково дізнаватися заздалегідь. Звернувшись в китайське консульство (посольство) в Україні.

Що подивитися в Китаї

Отже, ви отримали китайську візу і прилетіли в Китай. Що ж цікавого можна побачити в цій країні? Що варто подивитися?

Головна визначна пам’ятка Китаю – це монументальна споруда-Велика Китайська Стіна. Ця унікальна фортеця є найбільшим пам’ятником архітектури у всьому світі. Величну стіну почали зводити ще до нашої ери, для захисту від диких кочових племен, які в той час постійно робили збройні напади. Довжина Великої Китайської Стіни дорівнює 2 кілометрів і 450 метрів і це тільки безпосередньо, не враховуючи всі повороти і вигини, а оскільки довжина споруди сягає понад 8800 метрів. Це єдине рукотворне будова людства, яке виразно проглядається з космосу. Необхідно відзначити, що ця пам’ятка не тільки є історичним монументом, тут також загинула величезна кількість людей, які надалі були просто замуровані. В даний час Велика Китайська Стіна завжди відкрита для відвідування, гуляючи по ній можна побачити прекрасні пейзажі природи навколишнього середовища.

Не менш популярним і відвідуваним місцем є палац Потала, який розташований в Лхасі. Це самий головний царський палац, а також він є центром буддизму. Цей величезний храмовий комплекс знаходиться на високому скелястому пагорбі, висота якого сягає понад 3700 метрів, що надає величність всій архітектурній споруді. Перше спорудження на цьому місці було побудовано в 7 столітті для медитації царя Тибету Сонгцен Гампо. Після це невеликий будинок було перетворено у величезний палац, який до сьогоднішнього дня не вцілів. Необхідно відзначити, що сучасний палац Потала був побудований Далай-Ламою в 20 столітті. Нині — це місце є знаменитим музеєм, де можна дізнатися не тільки про історичні дані цього місця, але і зануриться у світ буддизму.

Недалеко від самого головного міста Китаю – Шанхаю – розташована унікальна пам’ятка – шанхайська Венеція, або ж древнє місто Чжуцзяцзяо. Цей колоритний місто розташоване на воді озера Дяньшаньху. У цьому місці знаходиться безліч різноманітних мостів, каналів і величезна кількість старовинних будинків, що були побудовані з 14 по 19 століття. Цей тихий і спокійний місто, який пронизаний атмосферою Китаю. Безліч туристів приїжджають саме в це місто, щоб насолодитися справжнім китайським колоритом і поспостерігати за місцевими традиціями і красивими міськими пейзажами. По місту Чжуцзяцзяо проводяться захоплюючі екскурсії, де можна дізнатися вікову історію цього казкового