Кальяни від магазину Embargo (Київ)

354

Традиція палити кальян прийшла до нас з Сходу і швидко прижилася як в Європі, так і в Україні та Росії. А на Схід кальяни прийшли, швидше за все, з Індії. У всякому разі, цієї теорії дотримується більшість дослідників історії кальяну.

У великих містах можна знайти безліч кальян-барів і магазинів, де можна купити кальяни собі або в подарунок. Курять кальян не тільки у спеціально відведених для цього закладах, але і в затишній домашній обстановці – з друзями, коханими і навіть наодинці з собою. На відміну від звичайних сигарет, куріння кальяну – це ціла церемонія, причому краще всього курити кальян за неспішною бесідою з друзями.

Дим в кальяні фільтрується за допомогою рідини (як кальянной рідини використовують не тільки воду, але і вино, молоко, сік). Тому куріння кальяну вважається менш шкідливим, ніж паління звичайних сигарет.

[do action=”h2-2″]Кальяни від Embargo[/do]

Купити класні кальяни в Києві можна в магазині Embargo Shop (сайт магазину Ембарго: http://embargo.com.ua/category/kaljani/ ), розташованому в центрі Києва, біля м. «Вокзальна». Магазин працює 7 днів на тиждень, так що навіть у вихідні ви зможете прийти і вибрати кальян в подарунок або для себе. Крім того, можна замовити кальян з доставкою, вибравши його в каталозі. Там же, в магазині Embargo, можна купити і все, що потрібно для кальяну – аксесуари, тютюн, кальянні заправки без тютюну. Продаються там не тільки плаття, але і електронні сигарети, нюхальний тютюн, сигари, ділові аксесуари, оригінальні подарунки чоловікам. Так що якщо ви шукаєте, що подарувати чоловікові (чоловікові, хлопцеві, колезі, начальнику, батькові, дідусеві) на Новий рік або 23 лютого, загляньте в магазин Embargo Shop, який позиціонує себе як магазин для справжніх чоловіків.

[do action=”h2-2″]Заборону на куріння кальяну в Україні[/do]

У грудні минулого року (2012) український уряд підписав закон про заборону куріння в громадських місцях, а також кафе, барах і ресторанах. Заборона поширився не тільки на сигарети і сигари, але і на кальяни та навіть електронні сигарети. Закон був прийнятий в акурат перед Новим роком, коли всі переміщуються святкувати у шинки і бари, і швидше за все це було зроблено спеціально для того, щоб зрубати бабла під час перевірок. В терміновому порядку стали закриватися або йти «в тінь» кальянні бари, їх власники були буквально на межі банкрутства. У квітні 2013 року цей закон був скасований і тепер курити кальяни можна в будь-якому закладі, крім держустанов, лікарень і дитячих навчальних закладів. Кальянні бари знову стали законними, а палити стало можна в кафе, барах і ресторанах у спеціально відведених залах для курців.

Ну а вдома курити кальян вам ніхто не заборонить! Крім батьків))) Але неповнолітнім і не варто так рано долучатися до цього заняття;)

Також ніколи не паліть при дітях (у приміщенні, у якому знаходяться діти)! Сама мізерна доза диму здатна істотно розхитати і так розхитане нашою екологією здоров’я дитини!

не курить дети