Іспанія в питаннях і відповідях

337

[do action=”h2-2″]Звідки пішла назва – Іспанія?[/do]

Ця назва походить від фінікійського словосполучення «і-шпанім», що означає «берег кроликів». Раніше на території Іспанії було дуже багато цих тварин. Іспанського кролика навіть увічнив на монеті римський імператор Сервій Гальбий.

[do action=”h2-2″]Яка площа і політичний устрій Іспанії?[/do]

Іспанія займає четверте місце за розміром території в Європі після Росії, України та Франції. Іспанія поділяється на 17 автономних областей і 2 автономних міста. До складу Іспанії входять Канарські і Балеарські острови і 2 міста на африканському узбережжі. В Іспанії править король, так як ця державний устрій Іспанії – це конституційна монархія.

Іспанія – найбільша гірська країна після Швейцарії, гори займають майже 90 відсотків її території.

[do action=”h2-2″]Чим славиться Іспанія?[/do]

Іспанія – батьківщина кориди, фламенко, конкістадорів, відомого архітектора А. Гауді і епатажного художника Сальвадора Далі. Іспанія також славиться святковою атмосферою, приємним кліматом і чудовими пляжами.

чем славится Испания

Іспанія – унікальна країна з давньою історією та неповторною культурою, один з мов населення Іспанії – баскська мова – настільки унікальний, що не належить ні до однієї мовної сім’ї.

В Іспанії знаходиться найменша церква в світі. Вона розташована в місті Малага і називається Санта-Ісабель-де-Унгрия-ін-Коломарес. Внутрішня площа церкви становить 1,96 кв. м.

В Іспанії побудований єдиний офіційний пам’ятник дияволу. Він розташований в Мадриді на висоті 666 м над рівнем моря.

В Іспанії знаходиться одна з нечисленних пустель в Європі пустеля – Табернас. До речі, в Україні теж є своя пустеля – Олешківські піски.

[do action=”h2-2″]Коли найкраще їхати в Іспанію?[/do]

Пляжний сезон в Іспанії починається в травні і триває практично до жовтня. Найкращий час для відвідування Іспанії – вересень. У вересні вже не так жарко, та й потік туристів трохи зменшується. А ось для екскурсійного відпочинку Іспанія підходить в будь-який час року!

Екскурсійні тури в Іспанію ви можете подивитися і придбати тут

[do action=”h2-2″]Важко отримати іспанську візу?[/do]

Іспанія – одна з найбільш лояльних країн в плані отримання віз для громадян України і Росії. За 2012 рік від Іспанського консульства практично не було відмов у видачі візи.

Візу в Іспанію можна отримати за 5 днів. Віза в Іспанію коштує 65 євро, знижки надаються непрацюючим пенсіонерам та дітям до 18 років. Діти, вписані в паспорт батьків, та діти віком до 6 років отримують візу в Іспанію безкоштовно.

Для отримання візи в Іспанію з вас зажадають переклад необхідних документів на іспанську або англійську мови, а також підтвердження вашої фінансової спроможності (довідки з роботи, виписки з банків, наявність на рахунку грошових коштів – від 581 євро на людину.

[do action=”h2-2″]Що відвідати?[/do]

Для пляжного відпочинку в Іспанії чудово підходять Канарські острови, які до цих пір вважаються мало не еталоном шикарного відпочинку. Незалежно від того, чи їдете ви на пляжний або екскурсійний відпочинок, відвідайте Барселону – місто з найдивнішу архітектурою.

Також сходіть на екскурсію в музеї Мадрида, побувайте на узбережжі Коста-Брава, відвідайте Пальма-де-Майорка – столиці Балеарських островів, поїдьте в Севілью і Валенсію, щоб сповна насолодитися іспанською духом запального свята.

что посмотреть в Испании