Грибного сезону в Києві заважають сильні дощі

380

Осінь у Києві почалася раптово і несподівано рано. Вже з початку вересня зарядили дощі, а температура впала до 13-15 градусів. У Криму трохи тепліше – близько 20 градусів вдень, однак дощі псують відпочинок тим нечисленним туристам, які вирішили відпочити в Криму в оксамитовий сезон.

Температура Чорного моря на Південному узбережжі Криму – 20 градусів, в Дніпрі біля Києва – +16 С. Особливо не покупаєшся… Саме час йти за грибами. Грибний сезон вже відкритий, а на ринках Києва вже щосили торгують маслюками, білими, польськими та іншими грибними дарами лісів.

Шкода, що погода в минулі вихідні зовсім підвела – лив безперервний дощ і в лісі навіть у гумових чоботях і дощовику було незатишно. Пощастило тим, хто не працював у вівторок і середу – погода в Києві і області була по-осінньому дивовижною, а гриби росли буквально на очах після минулих дощів.

Як складеться у ці вихідні – не знаю. Прогноз погоди в Києві www.meteoprog.ua показує невтішні результати прохолодно і дощитиме:

І таке не тільки в Києві, але і в усій Київській області. Якщо дощ буде несильним, ми все ж вийдемо за грибами в самі грибні місця. Але якщо знову поллє злива, як в минулі вихідні – навіть не знаю, що й робити. Вдома сидіти не хочеться, і на вулицю вийти – не варіант. Не те що влітку – розриваєшся між можливістю поїхати на пляж, відправитися на шашлики, просто погуляти по місту або по лісу, покататися на велосипеді, посидіти з друзями десь у парку.

Цікаво, чи взагалі в цьому році бабине літо?