Готель Элеон – де знімали серіал і де його подивитися

609

Російсько-український комедійний серіал «Готель Элеон» розповідає про життя улюблених всіма героїв серіалу “Кухня”, але на цей раз основні події будуть відбуватися саме в готелі. Елеонора Андріївна знову вийшла заміж і не часто відвідує своє дітище, стежити за порядком вона залишає свого чарівного племінника Павла Аркадійовича, який приїхав із Сербії. Молодого красеня більше цікавлять жіночі ніжки, ніж справи готелю, тому господиня наймає нового управителя, точніше керуючу. Дівчина чудово розбирається в готельному бізнесі, але нічого не розуміє в інтригах, які плете проти неї Михайло Джекович, який вважає, що саме він повинен бути управителем.

В один прекрасний ранок, в шикарний номер поселяють молоду пару – російську дівчину і її іноземного жениха. Незабаром наречений зникає з усіма грошима нареченої, а розчарованою дівчині доводиться залишитися в готелі і приміряти сукні покоївки. Нові герої, старі інтриги, мільйон в спортивній сумці і багато інші події зроблять перший сезон серіалу цікавим і захоплюючим. Порадує ресторан готелю – як вам Сеня в якості шеф – кухаря? Іскрометний гумор і швидкий розвиток подій змусять величезна кількість людей стати прихильниками серіалу.

Де (на якому каналі) дивитися серіал «Готель Элеон»

В середині грудня 2016 стартували зйомки нового (2-го) сезону, який зараз вже виходить на екрани на каналі СТС (в Росії). Однак в Україні серіал не має права показувати ні один ефірний канал, оскільки Державне агентство України з питань кіно відмовило реєструвати «Готель “Элеон”» для показу на українському телебаченні. Це, звичайно, не означає, що «Готель Элеон» зовсім заборонили в Україні та за перегляд будуть каратьЈ. В інтернеті є маса сайтів, де можна подивитися «Готель Элеон» онлайн або завантажити його з торрентів.

Де знімали серіал «Готель Элеон»?

В якості фасаду бутік-готелю Eleon послужив бізнес-центр «Олександр Хаус» в Москві. А ось багато декорації інтер’єру взяли зі зйомок серіалу «Кухня». З нових приміщень додався хіба що басейн, пральня та номер класу люкс, який знімали в одній з найдорожчих московських готелів недалеко від аеропорту Шереметьєво.

Тут знімали фасад готелю Элеон