Глобальне оновлення Google Street View по Україні!

390

З 8 жовтня 2015 року в Перегляді Вулиць Гугл (Google Street View) стали доступні більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктів України. Раніше переглянути панорами Google Street View можна було тільки в найбільших містах. Тепер будь-який охочий може здійснити віртуальну прогулянку по українським містам з багатющою історією, не встаючи з-за монітора комп’ютера, насолоджуючись 360° панорамними знімками вулиць і визначних пам’яток.

Завдяки Street View можна насолодитися світломузичним шоу найбільшого плаваючого фонтану в Європі, який знаходиться у Вінниці, або здійснити екскурсію в Меджибожську фортеця, Кам’янець-Подільський, оглянути Софіївську площу і собор, вулиці Одеси або старовинні церкви Чернігова.

Щоб почати віртуальну прогулянку по вулицях, досить перетягнути помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу на потрібне місце.

Ось географія Перегляду Вулиць Гугл Google Street View по Україні. Оновлення торкнулося окуповані території – Луганську і Донецьку область, а також Крим. Там все залишилося по-старому – панорами Google Street View там доступні тільки ті, які завантажили самі користувачі (поодинокі панорами без можливості пересування вулицями) або зйомки 2011 року.

Режим Перегляду Вулиць Гугл був запущений в Україні в 2012 році і був доступний тільки для 5 міст. Сьогоднішнє оновлення є результатом величезної роботи по збору та оцифрування даних, зібраних автомобілями зі спеціальним обладнанням, що подолав тисячі кілометрів по великим і маленьким містам України.

Гугл Перегляд Вулиць ДОНЕЦЬК. Так виглядав Донецьк 2011:

А ось аматорська панорама зруйнованого Донецького аеропорту на карті Гугл (березень 2015):

Цікаво, що Google Street View не торкнулись Білорусі, Молдови, Грузії, Туреччини – в цих країнах доступні лише поодинокі панорами, створені користувачами, а не зняті автомобілем Гугл.

Перегляд вулиць Гугл Google Street View, Європа

А ось більшість країн Європи та європейської частини Росії охоплена настільки, що можна робити справжні віртуальні подорожі з оглядом визначних пам’яток, не виходячи з дому! Для цього достатньо натиснути на що з’являються на панорамі стрілки і рухатися з їх допомогою по вулицях і дорогах.