Гірськолижний сезон 2013-2014 в Україні і в світі

281

Гірськолижний сезон в Україні зазвичай триває з початку грудня по кінець квітня. Проте багато в чому все залежить від погоди. Звичайно, на багатьох українських гірськолижних курортах є снігові гармати, однак вони покликані лише підтримувати сніговий покрив і використання їх раніше початку класичного сезону нерентабельно.

Про початок гірськолижного сезону в Україні в першу чергу оголошують на відомих гірськолижних курортах Карпат – Буковель і Драгобрат. У кожного з цих гірськолижних курортів є свій сайт, щоб дізнатися точний початок сезону в Карпатах і які траси працюють в даний час, потрібно пошукати цю інформацію на їх сайтах.

До початку лижного (зимового) сезону всі готелі Буковелю та інших українських гірськолижних центрів наводяться в «бойову готовність». Готують також і траси. Проте точну дату старту нового гірськолижного сезону заздалегідь передбачити важко – це не та дата, яку можна намітити заздалегідь, так як, повторюся – гірськолижний сезон в Україні залежить саме від погоди, а не від календаря або примхи директора гірськолижної бази.

У минулому році курорт Буковель – найпопулярніший з «горнолыжек» України – першим відкрив сезон 2012. Офіційним днем відкриття стало 8 грудня. Закрили сезон тільки на травневі свята, і любителям гірських лиж, які відпочивали в цей час у Карпатах, доводилось намаститися кремом від засмаги!

[do action=”h2-2″]Відкриття лижного сезону 2013-2014 в Буковелі[/do]

Цього року Урочисте відкриття зимового сезону на українському гірськолижному курорті № 1 (Буковель) відбудеться в суботу 07.12.2013 о 10:00!

Спеціально до дня відкриття гірськолижного сезону в Україні курорт Буковель запрошує бажаючих взяти участь у масовому старті з безкоштовним катанням. Масовий старт проийзойдет в суботу 07.12.2013 в 10:00 біля витягів № 2 і № 2R. Приєднуйтесь. Вас чекають конкурси, призи та цікава розважальна програма!

открытие лыжного сезона в Украине Буковель 2013

А ось група українських фрірайдерів не стала чекати відкриття лижного сезону 2013-2014 і вже встигла «обкатати» перший сніг на Говерлі. У цьому відеоролику, знятому 29 вересня 2013, ви побачите, як відкривали гірськолижний сезон 2013 в Карпатах. Вершина Говерли в кінці вересня сховалася полметровым сніговим покривом, який, однак, швидко розтанув, але ініціативні фрірайдери вчасно вибралися на гору і зуміли відкрити сезон.

[do action=”h2-2″]Гірськолижний сезон в Європі і в світі[/do]

Класичний гірськолижний сезон в Європі прийнято починати в грудні і закінчувати в квітні. Велика частина гірськолижних курортів світу відкриває сезон
на початку грудня – все як і в Україні. Одним з найбільш видовищних заходів такого роду в Європі вважають відкриття сезону на гірськолижному курорті Ішгль (Австрія).

Минулий сезон в Ішглі відкривали найвідоміші світові музиканти – Scorpions, а закривали не менееизвестные Deep Purple. Сезон 2013-2014 в Ішглі відкриється 30 листопада концертом канадського квартету Nikelback

Читайте також “Гірськолижні траси Криму (де покататися на лижах в Криму)” і Де покататися на лижах (сноуборді) у Київі або недалеко від Києва?