Гірськолижний курорт Андорри – Арінсал: чим він привабливий?

426

Кожна людина намагається проводити відпустку так, як йому хочеться. І тут серед найбільш поширених заходів, виділяються поїздки на закордонні курорти. Напрямів настільки багато, що кожному туристу вдається відшукати те, що йому найбільше до душі. Крім високої затребуваності літніх поїздок до теплого і ласкавого морського узбережжя, варто виділити і зимові тури. Мова піде про гірськолижних курортах, які зуміли підкорити серця багатьох наших співвітчизників.

Розглядаючи численні напрями, не можна обійти стороною князівство Андорра, по території якого проходить гірська система Піренеїв.

Серед пропонованих варіантів зимового відпочинку за кордоном особливо цінується мандрівниками курорт Arinsal, що розташовується в 10 кілометрах від столиці Андорри. Він привертає увагу самих різних категорій відпускників: професіоналів, новачків у лижному спорті, а також сім’ї з дітьми. Для них знайдуться траси потрібного рівня складності. Однак не тільки подібний фактор привертає погляди сучасних туристів. Насправді, не менш серйозне значення відвести слід і погодних умов Аринсала. Взимку на курорті середня температура становить близько +9 градусів Цельсія. Вночі бувають невеликі морози, що змінюються плюсовими показниками днем. Радує гостей і велика кількість сонячних днів в період відпочинку.

Якщо погода не буде дуже сніжною – не біда. На курорті Арінсал використовується новітнє і найефективніше обладнання, в тому числі спеціалізовані гармати для насипного снігу. До того ж, спортсмени завжди можуть взяти напрокат необхідне їм спорядження (стосується це і найменувань для дітей і підлітків). Для багатьох наших співвітчизників гірськолижні розваги часто асоціюються з Новим Роком і Різдвом. З цієї причини, досить численною є категорія туристів, які подорожують в період канікул з дітьми.

Новий рік в Андоррі

Саме раніше зазначений курорт в Андоррі підходить для цих цілей як не можна краще. Чому? Вся справа в тому, що тут розроблена відмінна інфраструктура, орієнтована на самих юних «чемпіонів». У даному списку виділяється лижна школа, сніговий парк, дитячі садки, ігрові майданчики, ресторанчики і кафе. Для малюків у віці до шести років надається можливість кататися абсолютно безкоштовно. Наявність зручного транспорту дозволяє відпускникам швидко і просто добиратися у готелі, де вони розташовуються на період відпочинку.