Гід в Стамбулі – запорука вдалого відпочинку

294

Розкинувся на берегах Босфору, що омивається бурхливими хвилями Мармурового і Чорного морів, Стамбул заворожує своєю загадковою східною красою. Він прекрасний, як квітка турецького олеандра, величавий і гордий, як султан. В ньому воєдино зливаються європейська строгість і азіатська витонченість, а сучасна архітектура дивно гармонійно сусідує із спадщиною Візантійської і Османської імперій.

Відомий своєю багатовіковою історією і чудовими пам’ятками східного зодчества, Стамбул приваблює мандрівників з усього світу і є одним з найбільших туристичних центрів. Гості міста хочуть побачити його у всій красі, відвідати найцікавіші історичні місця, зробити покупки на турецькому базарі і, звичайно ж, все це треба встигнути за кілька днів. Тут на допомогу може прийти гід, який не тільки добре знає мову та визначні пам’ятки міста, але і знайомий з традиціями країни.

Такі послуги пропонують туроператори, включаючи їх вартість в ціну путівки. Гіда в Стамбулі можна знайти в готелі, в якому ви зупинитеся або просто на вулицях міста, які рясніють подібними оголошеннями. Однак слід знати, що гіди, пропоновані туроператором або працюють при готелі, що мають ліцензію на даний вид діяльності, що гарантує якість послуги, що надається, в той час як у приватних «провідників» такий документ найчастіше відсутня.

Професійний гід – запорука вдалого відпочинку. Він спланує час вашої відпустки з урахуванням екскурсій, поїздок і побажань клієнта, покаже і детально розповість про визначні пам’ятки. Крім того, він підкаже, де можна смачно і недорого пообідати, добре провести вечір і придбати сувеніри. Деякі, вважаючи за краще економити, користуються послугами приватників, що іноді закінчується не найкращим чином, оскільки останні не тільки не мають спеціальної освіти, але і просто не можуть висловлюватися на будь-якій мові, крім турецького.

Тим, хто вперше збирається до Туреччини, настійно рекомендують скористатися послугами гіда в Стамбулі, щоб дорогоцінний відпускний час не було витрачено даремно. Переконайтеся, що обраний провідник добре знає свою мову і має досвід роботи у цій сфері.

Гід в Стамбулі – це не тільки досвідчений гід і перекладач, це ще надійний супутник і наставник туриста на весь час перебування. Саме він, будучи знайомим з традиціями і звичками місцевого населення, допоможе приємно провести відпустку і не виявитися гостю цій, по-східному «тонкої», країни в неприємній ситуації.