Гарячі тури в холодну пору року

401

Гарячі тури в холодну пору року представлені декількома базовими напрямами – Єгипет (курорти Шарм ель Шейх і Хургада й курорти їх-супутники), южноиндийский штат Гоа, на острівна держава Шрі-Ланка, в Об’єднані Арабські Емірати (Дубаї, Шарджа, Фуджейра), а також Таїланд (як правило, на курорт Паттайа), Домініканську Республіку (Пунта Кана) і В’єтнам (курорт Ньячанг і Фантьет).

Підстава для появи гарячих турів – наявність чартерних рейсів в той чи інший напрямок і ступінь їх завантаження, тому якщо в Домініканську Республіку або будь-яку іншу країну не підготовлений чартерний (заздалегідь проплачений рейс) – не чекайте появи гарячих турів.

Отже, найбільш доступні і тому найбільш популярні гарячі тури в Єгипет. При порівняно невисокій вартості путівки (1000-1200$ за 2-х на 7 ночей відпочинку з харчуванням «все включено») Ви отримаєте тепле сонце і красиве море.

Друге місце по популярності і доступності ділять між собою гарячі тури до Індії на Гоа і на Шрі-Ланку. Шрі-Ланка – прекрасна альтернатива звичному відпочинку в Єгипті, так як готелі працюють за зручною системою «все включено» і володіють великими територіями, а екскурсійна програма задовольнить будь-які вимоги відпочиваючих. Зовсім інша справа Гоа – це тури для туристів не бояться експериментувати. Готелі на Гоа скромні, харчування – тільки сніданки, на пляжах і на вулицях курортів панує справжня екзотика – поважно прогулюються священні корови, по розбитим дорогам шастають мопеди, а молодь з усієї Європи розважається на вечірках транс-музики. При цьому вартість палаючого туру на Шрі-Ланку стартує від 1500$ на 2-х за 9-10 ночей з харчуванням «сніданок і вечерю», а Гоа від 900$ на 2-х за 9-10 ночей відпочинку з харчуванням «сніданки».

Гарячі тури в ОАЕ – це нетипово пляжні тури. Справа в тому, що пляжний відпочинок в Еміратах ніколи не буває дуже дешевим, так як берегові готелі самі по собі дуже і дуже дороги. Недорого відпочити в ОАЕ можна в міських готелях Дубаї (900-1200$ на 2-х за 7 ночей, харчування «сніданки»). До пляжу від Вашого готелю курсуватиме безкоштовний автобус, а всі чудеса цієї близькосхідної держави відкриються, немов на долоні.

Гарячі тури в Таїланд зустрічаються набагато рідше, ніж у всі перераховані раніше напряму, так як країна з року в рік б’є рекорди за популярністю у всіх категорій відпочиваючих. Таїланд поєднує в собі всі грані добротного відпочинку взимку – тепле море, спекотне сонце, приголомшлива кухня і фрукти, різноманітна екскурсійна програма, маса розваг (в тому силі і найпікантніших!) і т. д. і т. п.

Гарячі тури в Домініканську Республіку – явище ще більш рідкісне. З-за дуже тривалого і дорогого перельоту, чартерні програми на курорт Пунта Кана заводяться з невеликою частотою і добре заповнюються. Приблизна вартість такого туру у Домініканську Республіку – 2500-3000$ на 2-їх за 11-12 ночей відпочинку з харчуванням «все включено».