Гарячі тури дешево! Величезна акція – розпродаж в Мережі Агентств Горящих Путівок!

271

Весна вже вступає в свої права, і ми починаємо планувати свій відпочинок. Куди поїхати, де купити найвигідніший тур і чи можливо на цьому німого заощадити? Всі ці питання потребують негайної відповіді!

Хороша новина – заощадити можна, причому значно, і при цьому без втрати якості відпочинку! А допоможе вам в цьому весняна акція – розпродаж гарячих турів «МЕГАБАМБА» від Мережі Агентств Горящих Путівок!

Акція «МегаБамбарбия» стартує 1 квітня 2015 р. Вона традиційно приурочена до Дня Народження Мережі Агенцій Палаючих Путівок, якій в цьому році виповнюється 17 років!

З 1 по 17 квітня на вас чекають спеціальні подарункові ціни на тури, веселі конкурси, вікторини, а також стала легендарною Полювання на Бамбардир! З 1 по 4 квітня тих, хто виконає умови акції, чекають спеціальні (знижені) ціни на низку гарячих турів в різні країни. А з 6 по 17 квітня пройдуть Дні Туроператорів і ви зможете вибрати вигідну путівку від самих надійних туроператорів України!

Акція МЕГАБАМБА — це Ваш унікальний шанс придбати путівку в кілька разів дешевше, ніж зазвичай! І цей шанс потрібно постаратися не втратити.

Як вам подобаються такі ціни? Автобусні тури – від 29.е., авіатури – від 111у.е., морські круїзи – від 222.е.

Звичайно ж, кількість таких чудових акційних пропозицій обмежена, тому поспішайте ознайомитися з умовами акції «МЕГАБАМБАРБИЯ» прямо зараз!

Взяти участь в акції і придбати гарячі тури за зниженими цінами можна в наших агентствах по всій Україні! Приходь. З 1 по 17 квітня! У Мережі Агентств Горящих Путівок!