Екскурсії з Ріміні: Сан-Марино, Болонья, Флоренція, Венеція

418

Італія – це чудова і дивовижно красива країна. Її щороку відвідують мільйони туристів. Багато туристів закохані в неї за те, що в Італії насичена подіями історія, прекрасна кухня і неймовірні пейзажі. Мандрівники називають це місце раєм.

В Італії є безліч чудових міст, де можна провести свою відпустку. Кожен куточок цієї країни унікальний, але одним з найкрасивіших місць є місто Ріміні. Цей курорт прекрасний, але є й інші місця, не менш мальовничі і цікаві.

Флоренція

Можна відправитися в будь-яку точку Італії, так як скрізь є щось цікаве. Міст дуже багато, але одним із самих популярних напрямків є Флоренція. Вона розташована близько до Ріміні, що дуже добре, адже туристам не потрібно буде витрачати багато часу на дорогу. Флоренція сподобається тим людям, які цікавляться культурною спадщиною різних європейських міст. Колись тут творили всі знамениті поети, скульптори і живописці. Тепер результати їх робіт можна побачити в багатьох галереях чи музеях. Ціни на екскурсії самі різні, але якщо у туриста є хоча б 100 євро, то така поїздка буде йому по кишені.

Болонья

Побувавши у Флоренції, не варто забувати і про Болонью (від Ріміні 117 км), яка також розташована в регіоні Емілія-Романья. Це місто сподобається тим, хто любить відвідувати оперний театр, адже він є візитною карткою Болоньї. Цей курорт вважається кулінарною столицею Італії, адже тут було придумано чимало страв, а головне – соус «Болоньєзе». У шанувальників футболу буде можливість відвідати матчі однойменного клубу, який нині виступає в Серії «Б».

Венеція

Побувавши в Ріміні, багато туристи обов’язково відвідують Венецію, яка є справжнім символом Італії. Це місто на воді дуже незвичайний, а тому – привабливий. Тут люди частіше пересуваються на катерах, гондолах і човнах, ніж на автомобілях. Венеція славиться своїми карнавалами, на які з’їжджаються туристи з усього світу. Любителям європейської культури сподобаються численні музеї, оперний театр «Феніче», художні та архітектурні виставки й Венеціанський кінофестиваль, який вперше був організований в 1932 році.

Сан-Марино

Недалеко від Ріміні знаходиться Республіка Сан-Марино (від Ріміні 25 км). Її історичний центр і гора Монте-Титано є об’єктом спадщини ЮНЕСКО. Більше 30 років тому тут була відкрита Міжнародна академія наук Сан-Марино.

Якщо ви хочете добре відпочити, то вам слід знати, що в Ріміні є російськомовні гіди, які готові вас відвезти на своєму легковому автомобілі.