Екскурсії по Україні

336

Екскурсії по Україні — це можливість насолодитися національним колоритом і побачити дивовижні куточки нашої країни.

Слов’яногірськ

Слов’яногірськ (Святогірськ) є одним з найбільш відомих і мальовничих міст Донбасу, який розташований біля берега Сіверського Дінця.

Сюди з’їжджаються десятки туристів з різних областей України, щоб провести свій відпочинок у Слов’яногорську, щоб вдосталь насолодитися казковою і прекрасною природою, подивитися всі визначні пам’ятки регіону. Серед них особливо популярні такі місця, як Славяногорская Свято-Успенська Лавра, парк “Святі гори”, різноманітні бази відпочинку, турбази, дитячі табори і пансіонати, які запропонують вам пропонують індивідуальні лікувально-оздоровчі програми.

Прибувши в Слов’яногірськ ви можете сходити на екскурсію в Славяногорскую Лавру, відвідати Свято-Успенський собор, побачити чудотворну ікону Святогірської Божої матері і могилу преподобного Іоанна Затворника Святогірського, а потім прогулятися в печерах верхнього ярусу і перейти до джерела “Святого Ангела”.
Після цього можна відправитися в місто Ізюм. Відвідати Свято-Вознесенський кафедральний собор, в якому знаходиться чудотворна ікона Матері Божої, знайдена святителем Іоасафом. Потім ви зможете скупатися в Кириченковых купелях.

Мукачево

Мукачево знаходиться в центральній частині Закарпаття і є другим за величиною містом Закарпатської області. Це прекрасне місце, створене для того, щоб провести літній відпочинок в Карпатах. На території Мукачева протікає річка Латориця.

Приїжджаючи в Мукачево, радимо відправитися на екскурсію в Долину нарцисів, яка розташована в Кіреші. Ще під час Австро-угорської монархії там у великій кількості росли рідко зустрічаються лікувальні рослини, тому Долину суворо охороняли. Потім можете заїхати в село Іза. Вона вважається у закарпатському краї столицею сувенірів з кукурудзи і лози. Також ви зможете відвідати дегустацію сирів на цієї швейцарської сироварні і викупатися в басейні з термальною водою, яка насичена калієм, натрієм і йодом. Вода лікує від багатьох захворювань, піднімає настрій і додає бадьорість.

Поїдьте в село Чинодеево. Відвідайте замок графа Шенборна, а також Мукачівський замок. Потім можна викупатися в “джерело молодості”. Можна також відправитися на захоплюючу екскурсію у Свято-Миколаївський жіночий монастир, в якому знаходиться ікона матері Божої, яка прибула до нас з Афону.