Екскурсії по Москві з аудіогідом izi.TRAVEL

332

До появи і масового поширення смартфонів огляд визначних пам’яток в подорожі ускладнювався тим, що дізнатися інформацію про який-небудь пам’ятник або місці можна було лише з вуст гіда або з короткою пам’ятної таблички. А якщо гід і табличка були відсутні, то про історію цікавих місць, які ти відвідував, можна було дізнатися лише потім – по приїзду додому. Трохи допомагали в цьому питанні путівники, які можна було придбати на місці.

За кордоном у великих музеях або в екскурсійних автобусах можна було скористатися аудіогідом. Вам видавали навушники і спеціальний пристрій, в якому програвалися записи з інформацією про те чи іншому експонаті або пам’ятки (для автобусних екскурсій). Зазвичай аудіогіди були на декількох європейських мовах (англійська – в обов’язковому порядку), тому в деяких аудіогіда з’явився і російська.

Аудіогіди в музеях

А ось самостійним мандрівникам доводилося дізнаватися інформацію про відвідуваних місцях заздалегідь або замовляти екскурсію з гідом. Коли ми їздили в автоподорож по Криму, я заздалегідь распечатывала інформацію про кожен об’єкт, який ми планували відвідати, а потім вже на місці зачитувала друзям.

З появою смартфонів стало набагато легше – вже не потрібно було шукати все заздалегідь і тим більше роздруковувати – історію майже будь-якого місця або пам’ятника можна було подивитися на місці за допомогою мобільного інтернету.

Але прогрес не стоїть на місці і сучасні технології ще значною мірою спростили мандрівникам спосіб отримання інформації – тепер аудіогід може міститись у вашому смартфоні або на екрані комп’ютера! І ви можете використовувати його не тільки в музі, але і на пішої екскурсії!

Де завантажити аудіогіди

Є багато сайтів, де можна скачати окремі аудіогіди, однак вони не об’єднані в одну систему і їх важко знайти поодинці. У цьому випадку на допомогу допитливому мандрівникові прийде сервіс аудіогід izi.TRAVEL.

Цей сервіс абсолютно безкоштовний і працює по всьому світу. Портал ІЗІ-ТРЕВЕЛ поставив собі за мету зібрати кращу колекцію аудіогід по містах і музеях світу. Більш того, ви можете особисто взяти участь у їх створенні!

[do action=”h2-2″]Сервіс аудіогід izi.TRAVEL – принципи роботи [/do]

Сервіс izi.TRAVEL вже має у своїй базі аудіогіди по більшості країн світу на 11 мовах, включаючи російську. База аудіогід постійно поповнюється – адже сервіс запрошує до співпраці всіх бажаючих. А це означає, що будь-яка людина може легко створити і завантажити свій аудіогід (цікаву історію про місце або путівник по парку, музею тощо) на сайт і тут же поділитися ним з друзями в соціальних мережах.

Давайте розглянемо, як це працює на прикладі екскурсій по Москві.

В «Огляді турів» на сайті izi.TRAVEL вибираємо країну РОСІЯ і місто МОСКВА. На сторінці «Москва: екскурсії по місту» ви знайдете список доступних аудіогід по Москві. Їх досить багато – є з чого вибрати.

Всі доступні екскурсії по Москві на даний момент.

Аудіогіди на сайті діляться на два основних типи – тур по музею і тур по місту (піша екскурсія). Вибираємо будь-яку екскурсію – і нам відкривається карта з пронумерованими точками-локаціями. Тиснемо на номер 1 і слухаємо інформацію! По закінченню одного аудіофайлу тиснемо кнопку «Далі», переходимо на другу локацію і продовжуємо слухати.

Цей принцип працює як на десктопі (комп’ютер, ноутбук, немає-бук), так і на смартфоні або планшеті. Для доступу до всіх функцій сервісу аудіогід ІЗІ Тревел скачайте спеціальне безкоштовний додаток. Воно доступне для мобільних гаджетів на платформах IOS, Android і Windows Mobile.

Кожна точка позначена на карті в мобільному додатку прив’язана до координатами GPS (у піших екскурсіях). Це дуже зручно – як тільки ви підійдете до визначеного місця, то одразу почуєте інформацію про нього. У програмі є функція «Огляд. Поруч зі мною». Вона покаже найближчі цікаві місця на карті.

Слухати аудіогід найзручніше в навушниках. Для роботи програми знадобиться інтернет і включений GPS, але якщо у вас обмежений трафік, то можна завантажити потрібні аудіогіди заздалегідь і потім знайти їх в розділі «Матеріали».