ДТА Онлайн: Як упорядкувати зброю в інвентарі і викинути Установку для запуску феєрверків?

341

Як зазвичай перед новорічними святами Rockstar порадувала гравців GTA Online подарунками та сюрпризами. Ті, хто заходили в гру в кінці грудня, отримали набір подарункового зброї, серед якого була Установка для пуску феєрверків.

1. Як позбутися від Установки для запуску феєрверків в GTA Online

Ті, хто не використав шанс постріляти в неба салютом, напевно, помітили, що Установка для пуску феєрверків замінила в слоті Ракетну установку (автоматично стала першою у виборі). І коли ви хотіли оперативно підірвати машину ворога, натискаючи клавішу «4» і за звичкою стріляли, то дивилися тільки смішний салют. Ракетну установку потрібно було вибрати другим натисканням клавіші «4», так як вона йшла в черзі другий за рахунком. Тому гравці задалися питанням, як прибрати з інвентарю (викинути назавжди) Установку для запуску феєрверків.

Це робиться досить просто:

Дістаємо ракетницю для феєрверків (клавіша «4» або вибір коліщатком миші) і відстрілюємо всі наявні заряди (вони відображаються у правому верхньому кутку).

Виходимо з гри або заходимо в нову сесію або йдемо на справу – повертаємося і вуаля – в інвентарі тільки Ракетна установка. Ракетниця для феєрверків зникла!

2. Як упорядкувати зброю в інвентарі в GTA Online

Як зробити так, щоб в інвентарі ДТА онлайн відразу було доступно потрібну зброю (щоб при прокручування коліщатка миші першим в інвентарі стояло те зброю, яке ви звикли використовувати і не потрібно було його гортати)? Є спосіб!

 • Заходимо в сюжетний режим GTA 5.
 • Вибираємо персонажа, у якого найбільше грошей на рахунку.
 • Купуємо йому все зброю, яке ви хочете використовувати за промовчанням для персонажа в ГТА Онлайн.
 • Виставляємо все необхідне зброю першим в інвентарі.
 • Сохраняемся.
 • Кнопкою ALT вибираємо онлайнового персонажа.
 • Завантажуємо GTA Online, крутимо колесо – тепер все необхідне зброю з’являється за замовчуванням першим у списку і не потрібно його щоразу встановлювати!
 • Інвентар таким чином упорядкується в обох персонажів ДТА Онлайн (якщо у вас їх 2).

  3. Як позбавитися від зайвої зброї в GTA Online?

  Викинути назавжди зброю з інвентарю в ГТА Онлайн на даний момент (січень 2017) неможливо. Ще з 2015 року в підтримку Рокстар зверталися гравці з проханням вирішити це питання, але поки так нічого і не домоглися. Єдиним способом упорядкувати зброю в інвентарі є пункт 2 цієї статті – просто поставити улюблену зброю першим за замовчуванням в інвентарі.