Друзі і колеги – блог про подорожі по всьому світу YourRoadAbroad

361

Я часто думаю про те, як можна поєднати подорожі і роботу. Є кілька професій, які дозволяють це зробити – наприклад, туристичний гід, турагент, журналіст, бортпровідниця, моряк, фрілансер-тревеливер.

І ось нещодавно в глибоких нетрях інтернету мені довелося відшукати дивовижний оазис – блог професійного моряка і мандрівника за покликанням. Звуть його Олексій Seafarer, а його блог має назву YourRoadAbroad – подорожі по всьому світу.

Відразу кинувся в очі цікавий привабливий дизайн блога – на першій сторінці вмістилося, мабуть, все, що потрібно читачеві, і при цьому немає відчуття мерехтіння в очах, як це буває з багатьма сайтами, які виносять на головну сторінку багато контенту.

Відразу кидається в очі велика географія поїздок автора – виявляється, він побував в 43 країнах і зробив безліч унікальних фотографій. Причому багато місця, про яких пише Олексій Seafarer, не є популярними туристичними містами, що надає додатковий інтерес його статей.

Всі країни, в яких побував автор блогу Yourroadabroad, можна побачити в списку на головній сторінці сайту.

Про кожне місто чи країну автор дає коротку довідку, а потім розповідає про ті пам’ятки, які він відвідав. Кожна стаття супроводжується великою кількістю авторських фотографій. Всі ці фото не взяті з інтернету, як на більшості сайтів, а зроблені самим автором! Їх можна розглядати нескінченно!

Налийте собі чашечку кави, зробіть невелику перерву в роботі або справах і спробуйте насолодитися далекими подорожами разом з Олексієм – автором блогу Yourroadabroad!

Крім статей і авторських фото, на сайті є багато корисного – це і шпалери для робочого столу (теж повністю авторські), корисні посилання, та пошук недорогих авіаквитків.

На сайті легко орієнтуватися – на головній сторінці відображаються найпопулярніші статті та фото, теги, є пошук по статтях і акаунти автора в популярних соціальних мережах, де він викладає цікаві матеріали. Так що підписуйтесь на Олексія Google+, Facebook, Вконтакті, Twitter. Є в Олексія і свій відео-канал на YouTube. Поки там зовсім не багато відео, але це справа часу, і я сподіваюся, що незабаром ми за чашкою кави будемо не тільки переглядати фотографії, але і дивитися відео з дивовижних подорожей по морях і океанах і далеким-далеким країнам!

Бажаю Олексію і далі розвивати свій блог Yourroadabroad і свій відео-канал, не переставати подорожувати і ділитися враженнями зі своїми читачами і шанувальниками!;)