День виборів – 2014. Вибори Президента України 25 травня

385

Ці вибори для України – особливі. Таких черг на своїй ділянці я не бачила жодного разу, хоча завжди справно ходила голосувати. Але про все по порядку…

День перед виборами – не менш важливий, ніж сам день виборів. Його потрібно провести з користю, втім, як і будь-який інший вихідний, оскільки вихідних у нашому житті не так вже і багато – за рік їх набирається трохи більше 100.

[do action=”h2-2″]Субота перед виборами 2014[/do]

Ми намагаємося так урізноманітнити свої дні, щоб за один день встигнути кілька справ (плюс не забути виспатися). В суботу 24 травня перед виборами ми вирушили на прогулянку в Пущу-Водицю – популярне місце відпочинку киян. Але оскільки воно розташоване немає так вже й близько, в Пущі Водиці не надто велелюдно. Там є чудові озера (в деяких з них дозволено купатися), санаторії і величезний ліс, де восени можна збирати гриби. Стаття про Пущу-Водицю і особливості відпочинку там буде опублікована трохи пізніше, а поки розповім, що ми бачили в Пущі Водиці.

где можно купаться в Пуще (Киев)

Ось на цьому озері ми були в травні 2014 і там вже купалися! У Пущі-Водиці є ще одне озеро, з іншого боку трамвайних шляхів, але до нього ми поїдемо в інший раз

Перше, що кинулося в очі – люди в купальних костюмах, поспішаючи до озера. Виявляється, вода в озерах вже встигла прогрітися до 18-19 градусів і там цілком можна купатися! Так що купальний сезон в цьому 2014 році відкрився вже в травні! Ми, правда, не купалися, так і люди ще не зовсім довіряли погода і все більше ніжилися на сонечку, ніж плескалися в воді.

Біля озера в обладнаних мангал смажили шашлики і готувалися до великого корпоративу чи весіллі – за накритими столами під спеціальними тентами сиділи люди і вже починалося веселощі. Трохи далі проходив ще один корпоратив. Так що при бажанні в Пущі Водиці можна замовити місця та прекрасно провести будь-яке свято на природі з шашликами.

На протилежному березі озера розташовані санаторії, вхід туди за перепустками. У суботу там якраз знімали якесь кіно – ми навіть зняли це дійство з допомогою зума з іншого берега.

По озеру ковзали човники з відпочиваючими – дуже романтична атмосфера. Втім, дивіться самі.

Грибів ми не знайшли (не рахуючи кількох поганок і деревних грибів), зате трохи погодували комарів і постріляли з пневматичного пістолета на безлюдній галявині. Все це зайняло буквально півдня, але залишило масу вражень!

Другим етапом у нас були шашлики в нашому лісі. Так що вечір ми провели з друзями – з користю для розуму і для шлунка.

У неділю настала неймовірна спека (незвична для травня місяця). Ми вирішили її перечекати і поїхати на вибори після обіду. На виборчій дільниці мене чекав сюрприз – саме у цей же час приїхала голосувати Ольга Богомолець! Тут же набігли журналісти, обступили її і почали брати інтерв’ю. Я теж взяла участь у відеозйомці, щоправда, стояла трохи осторонь і розібрати слова інтерв’ю не було ніякої можливості – виборча дільниця гудів як вулик – одним безперервним гулом. Народу було дуже багато навіть після обіду! Щоб проголосувати, довелося вистояти в чергах хвилин 40. Навіть до кабінки голосування була чергу!


Поки стояла в черзі – познімала, про що говорять люди…

А коли я попрямувала до виходу – мене чекав ще один сюрприз – потужний град. Коли ми виїжджали з дому – була спокійна погода з ясним синім небом. Тому такий поворот подій став для мене дещо несподіваним. Але, кажуть, що дощ – це до удачі. А враховуючи цього дощу, удача повинна бути величезною! Тим більше, коли ми вже їхали додому, перед нами виникла величезна небесна діра – на тлі грозового сірого неба виразно видно було синє небо з променями сонця!

Місто після зливи перетворився на подобу Венеції, у низинах деякі машини, яких негода застала зненацька зупинились, а деякі дороги розмило до стану повного бездоріжжя. Але «Копійка» бруду не боїться, і ми в два рахунки подолали найважчі ділянки. Ось за що і люблю цю машину!

На жаль, злива порушив наші плани на недільний вечір – ми планували, як спаде спека, покататися на велосипедах. Але, на жаль, не все завжди виходить так, як плануєш.

Підписуйтесь на мій відео-канал на Ютуб, щоб отримувати повідомлення про моїх нових відео! https://www.youtube.com/user/SuperTravellife