День народження на теплоході. Ідеї для розваг в Києві

259

Ось і настає теплий сезон: дівчата надягають короткі спідниці, а хлопчики починають думати, куди піти розважитися, окрім бару або ресторану. Давайте подивимося, чим можна зайнятися в Києві в теплу пору року.

Найпростішим і недорогим проведенням часу є прогулянка по Києву. Я вже писала про найпопулярніші маршрути прогулянок по Києву і про ті парки Києва, які цікаво відвідати. А тепер давайте перенесемося з суші на воду….

Києву пощастило в тому, що по його території протікає така потужна величезна ріка Дніпро. Завдяки Дніпру, кияни мають можливість купатися і загоряти в межах міста, насолоджуватися прохолодою в спекотні дні, милуватися чудовими краєвидами протилежного берега. Також їм доступні водні види розваг, такі як рибалка, катання на човнах і теплоходах.

Біля Річкового вокзалу на Подолі, Київ

Екскурсії по Дніпру на теплоході користуються популярністю серед киян та гостей столиці ще з радянських часів. З того часу теплоходи стали набагато комфортніше, підвищилася якість і кількість послуг, які можна отримати на борту.

Популярним стало проводити випускні вечори, корпоративи та інші урочистості на теплоході. Ті, кому пощастило народитися навесні, влітку або восени, можуть відзначити незабутній День народження на кораблі, катаючись по Дніпру!

Послугу “день народження на теплоході (Київ) http://www.rentflot.ua/attractions/den-rozhdeniya.html надає київська Судноплавна компанія RentFlot. Компанія «Рентфлот» також здійснює рейси в Межигір’ї (з Річкового вокзалу на Подолі), надає в оренду катери різної місткості – від 25 до 150+ людина і пропонує послуги виїзного ресторану (банкети, фуршети як на борту, так і на березі) та інші розваги (послуги ді-джея, атракціони).

Розповім про свої враження від прогулянки на теплоході по Дніпру. Якось, гуляючи по Подолу біля Дніпра, ми почули, як зазивала рекламував останні два місця на вже готовому до відправлення катері – причому за дуже привабливою ціною. Тут же. Не роздумуючи, ми купили квитки і пройшли на палубу.

Розміститися і відпочити можна як усередині теплохода, так і на відкритій палубі (верхній або нижній). Ми звичайно ж відразу вирушили на верхню палубу, де видно приголомшливі види дніпровських круч і Києво-Печерської лаври. Так співпало, що ми потрапили на кораблик під час заходу. Це найкращий час для водних прогулянок!

Тепер, подорожуючи різними містами, ми звертаємо увагу на можливість покататися на пароплаві по місцевих річках. До речі, в Чернігові, катаючись на прогулянковому катері по Десні, я як раз і відзначала свій день народження. Правда, без банкету і гостей. Але все одно було дуже-дуже романтично!

Так що візьміть на озброєння – шикарна ідея як відзначити свято, в тому числі і день народження – на прогулянковому теплоході! І обов’язково подгадайте так, щоб побачити захід!