Де відпочити влітку в Карпатах?

404

Карпати — унікальний природний оазис, зелена перлина України. Це один з найпопулярніших туристичних центрів країни і найбільш благополучна територія в екологічному плані. Карпати можна назвати легкими країни.

Гірські вершини прекрасні в будь-який час року, та відпочинок в Карпатах влітку може стати найбільш чудовим пригодою в житті будь-якої людини. Стародавні смереки, вируючі життям гірські ріки, кришталево чисті озера, іскристі водоспади — все це радує око і приносить насолоду. Відпочинок в Карпатах — доступне і у фінансовому відношенні захід, для якого не потрібно візи не паспорта.

Відпочинок в Карпатах влітку – ідеальний варіант, який має багато переваг!

Відходить у минуле традиція проводити свою літню відпустку виключно біля моря. Все більше людей стають прихильниками екотуризму, бажаючи відправитися в цікаві природні зони, де можна далеко від міської суєти, насолодитися спілкуванням з природою». Карпатський регіон — це ідеальна територія для відпочинку з м’яким кліматом, безліччю цілющих мінеральних джерел, п’янким чистим повітрям, заспокійливими пейзажами.

отдых летом в Карпатах

Інфраструктура регіону радує відпочиваючих великою кількістю готельних комплексів, турбаз, санаторіїв, котеджів. Чудовий відпочинок в Карпатах можна поєднати з профілактикою та лікуванням захворювань. У розташованому санаторії «Боржава», ви можете підлікувати травної, опорно-рухову та нервову систему. Термальні мінеральні води «Кушницька», «Олегівська», активно застосовуються для реабілітації відпочиваючих. Вони володіють дивовижними лікувальними властивостями для оздоровлення всього організму.

Виноградово знаходиться в затишному куточку Закарпаття, де весна починається набагато раніше, ніж на решті території Карпат. В долині навіть в зимовий період росте трава, зігріта теплом підземних вод. Ці місця здавна облюбували люди для відпочинку. На околиці міста височить Чорна гора. У місті знаходиться побудований в XV столітті Вознесенський костел, також можна відвідати палац баронів Перені. Всього на Закарпатті збереглося дванадцять замків.

Відкрий для себе чарівний світ Карпат!

Звичайно, для кожного ідеальний відпочинок -це щось індивідуальне. Але опинившись тут, навіть найзатятіші скептики будуть зачаровані тутешнім колоритом, прекрасною архітектурою (церквами, костьолами, замками і т. д). Під час кінних і піших прогулянок можна назбирати ароматних лісових ягід, грибів, а можна відправитися на риболовлю і там спробувати щастя. Для багатьох поїздки на відпочинок у Карпати влітку стали вже традиційними.

Неможливо не закохатися в цей край, хоча б раз побував тут. Такі яскраві незабутні картини важко зустріти в інших куточках землі. Багата карпатська земля і своїми традиціями, обрядами, приданиями і легендами. Саме влітку проходить більшість народних гулянь, ярмарок народної творчості. Невичерпні Карпати на талановитих і працьовитих людей, готових поділитися багатством своєї душі!