Бабине літо в Києві – і знову здрастуйте!

291

Мабуть, в компенсацію за холодний вересень нам вирішили видати аж 2 бабських літа! Одне з них було в початку жовтня, друге несподівано прийшло в самому кінці, перед Хеллоуїном! Ось хто б міг очікувати, що сьогодні, 29 жовтня, погода в Києві переплюне не тільки вересневу, але і, мабуть, червневу.

Сьогодні вдень у Києві було аж 22 градуса тепла і сонце!

Виглянувши вранці на балкон, я зловила когнітивний дисонанс: майже все листя з дерев вже слететели, і серед цього голого» натюрморту палає по-літньому спекотне сонце, відбиваючись у вікнах будинків. Відразу пошкодувала, що не взяла відпустку саме на ці дні. Мені ще пощастило, що в свій вересневий відпустку (про який все ніяк не вистачає часу і натхнення написати) я була в Одеській області, а потім у Криму і не скуштувала тієї холодрыги і затяжних дощів, якими «радувало» небо киян з самого початку вересня.

Денна температура 18-20 градусів (згідно з прогнозом погоди на сайті www.meteoprog.ua ) трималася сьогодні по всій Україні – від Західних і Східних областей до Дніпропетровська, Запоріжжя та Криму. Температура Чорного моря біля Севастополя становить на сьогодні 15 градусів – рівно стільки ж, як і на початку травневих свят, коли я полізла в таку воду купатися.

Уявляю, як добре і гарно зараз у лісі! І грибний сезон не відміняється! А то я вже було з усім властивим мені песимізмом попрощалася з грибами ще минулого тижня. Сподіваюся, в ці вихідні знову провідати свої улюблені грибні місця. І звичайно ж, хотілося б, щоб теплі сонячні дні були як можна довше – вже сильно не хочеться морозів і снігу, навіть в Новий рік.

До речі, в Україні вже визначилися з робітниками і неробочими днями на Новий рік 2014. Працювати ми не будемо цілий тиждень – з 1 по 7 січня нам дарують новорічні канікули. Але ось відпрацьовувати три вихідних дні доведеться по суботах: робітниками будуть наступні суботи: 11, 25 січня і 8 лютого 2014 р.

[do action=”h2-2″]Ось календар робочих та святкових (вихідних) днів на січень-ферваль нового 2014 року[/do]

график рабочих и выходных новый год 2014