Автобусні тури на 8 березня, травневі та інші свята – куди поїхати

381

Багато українців планують відзначити свята (8 березня, травневі, Трійцю, День Конституції і т. п.) в подорожі. Подорож – найкращий спосіб провести вихідні, які зазвичай випадають в дні офіційних свят в Україні.

У цьому році на травневі випадає всього 4, а потім 3 дні вихідних, але і цей час можна використовувати по-повній – наприклад, для автобусних подорожей, які зазвичай займають від 3 до 5 днів.

[do action=”h2-2″]В цьому році нас чекають такі вихідні та святкові дні:[/do]

праздничные дни и выходные 2014 Украина

[do action=”h2-2″]Куди поїхати – географія автобусних турів[/do]

Тим туристам, які не мають закордонних паспортів або які не хочуть додатково оплачувати (отримувати) візу, підійдуть екскурсійні автобусні тури по Україні. Великою популярністю користуються екскурсійні тури вихідного дня по замках України, в Карпати та Крим.

Оновлену колекцію автобусних турів по Європі з Києва представляє український туроператор «Travel tо» (Київ, Малопідвальна, 6). У списку автобусних екскурсій в «Travel tо» з’явилися шестиденні тури у Францію (із заїздом в Париж). У весняно-літній період туроператор пропонує автобусні тури з відпочинком на морі. Список всіх автобусних турів від туроператора «Travel tо» ви зможете подивитися тут http://www.travel2.com.ua/topic_4.htm

Якщо їхати дивитися пам’ятки недалеко від вашого міста, то є сенс взяти одноденний тур. Такі тури зазвичай недорогі, але при цьому залишають дуже хороші враження. А от якщо їхати в Карпати або Крим з Києва, то для повноцінного туру знадобиться 2-3 дні (а взагалі, чим більше – тим краще, так як знайомство з Кримом та Карпатами, як на мене, повинно проходити в спокійній обстановці. Особисто мені ніколи не вистачало на Крим і Карпати навіть цілого тижня).

Для тих туристів, у кого є мультишенген або можливість без проблем отримати шенгенську візу, підійдуть автобусні тури в Європу. Найпопулярнішими країнами для автобусников по Європі вважаються Угорщина, Польща, Чехія, Франція, Італія, Іспанія, Німеччина, Греція, Румунія, Австрія, Болгарія, Скандинавські країни та країни балтії.

Найлегше отримати візу до Польщі та Болгарії – для цього вам не знадобиться довідка про доходи або фінансові гарантії. Це так звана “спрощена схема отримання шенгенської візи”. Оформивши візу до Польщі за спрощеною схемою, можна здійснити мандрівку і по інших країнах Європи – головне, щоб країною в’їзду і виїзду була Польща – тобто їхати туди і назад доведеться через Польщу.

куда проще получить визу украинцам

У більшість інших країн Євросоюзу знадобиться довідка з роботи, довідка з банку або деякі інші додаткові документи, що підтверджують вашу платоспроможність), і це є перешкодою для тих, у кого офіційна зарплата становить менше 3.5 тис. гривень.

З країн, куди українцям найскладніше отримати візу, експерти (станом на 2012 рік) назвали Італію, Чехію і Великобританію.

[do action=”h2-2″]Куди поїхати на 8 березня[/do]

На 8 березня можна здійснити романтичну подорож до Парижа або по середньовічним замкам, розважитися в Амстердамі або погрітися в Іспанії, відвідавши чарівну Барселону. В Карпатах в цей час поки ще не сезон, а ось у Криму починають розквітати південні рослини, хоча до пляжного сезону ще далеко.

[do action=”h2-2″]Куди поїхати на травневі[/do]

На травневі свята в деяких європейських країнах (якщо пощастить з погодою) відкривається пляжний сезон. В середині травня вже можна купатися в Туреччині, Іспанії, Португалії, на Канарських островах і в Греції (особливо на Кіпрі та Криті).

На травневі зазвичай випадає від 4 до 7-ми вихідних днів – і це справжній подарунок тим, хто хоче відпочити на море або поїздити по екскурсіях. В Європі на травневі все цвіте і встановлюється гарна погода – коли ще не настає виснажлива спека, але і вже зовсім не холодно – і це золотий час для екскурсій по всіх визначних пам’яток. Міста набувають святково-весняний вид і гуляти з ним хочеться і днями, і ночами.

автобусные туры в Европу из Киева от «Travel tо»

На Трійцю та День Конституції (у червні) випадає за 3 вихідних дні – їх теж можна провести з користю, відправившись в поїздку в Крим, Карпати або в триденний тур по Європі. У цей час вже можна купатися (навіть в Криму), і особливою популярністю користуються автобусні тури з відпочинком на морському узбережжі.