8 способів зайнятися спортом в домашніх умовах. Доступні спортивні тренажери і вправи

395

Спорт і здоровий спосіб життя додають нам сил, а іноді навіть розвивають наші розумові здібності. У наш час, коли ми постійно відчуваємо стреси, фізичні вправи допомагають нам розслабитися і відволіктися від поточних проблем. На жаль, не у всіх є можливість піти в спортзал, тренажерний зал і т. д. А в зимовий час проблематичною стає навіть елементарна ранкова пробіжка.

Але адже спортом можна займатися і вдома, виконуючи фізичні вправи, що не потребують спеціальних дорогих тренажерів. Як же все-таки займатися фітнесом в домашніх умовах?

[do action=”h2-2″]1) Фізичні вправи з власною вагою[/do]

Основними вправами даного типу є віджимання від підлоги, присідання і прес. Їх можна виконувати де завгодно. Про цих вправах знають всі, але вони настільки різноманітні, що ви, почавши цікавитися різновидами віджимань від підлоги, просто здивуєтеся їх кількості. Наприклад, віджимання з ударами, розвивають вибухову силу, а віджимання на кулаках, роблять шкіру більш грубою, а кисть руки стійким до великих навантажень і ударів. І, звичайно ж, не забуваємо про м’язах ніг.

Звичайні присідання – ось що допоможе вам накачати ноги. А прибрати животик допоможуть вправи на прес. Спеціальні комплекси вправ для живота можна легко знайти в інтернеті.

[do action=”h2-2″]2) Фізичні вправи на турніку[/do]

Турнік – один з найбільш звичних дворових та домашніх видів тренажерів. Він дозволяє накачати практично всі м’язи верхньої половини тіла: біцепси, передпліччя, плечі, м’язи спини, прес. Заняття на турніку це дуже обширна тема, тому варто вивчати її як можна більше. Наприклад, в залежності від захоплення можна направити основну навантаження на певні м’язи (при широкому хваті навантаження йде в основному на найширші м’язи спини). Вправи на турніку можна виконувати зі своєю вагою (для розвитку витривалості), або з додатковим (для набору маси).

[do action=”h2-2″]3) Фізичні вправи на брусах[/do]

Бруси, як і турнік, добре розвивають м’язи верхньої частини тіла (спина, плечі, трицепси, груди). Займатися на брусах, також можна зі своєю вагою або додатковим. В залежності від техніки виконання віджимань на брусах, ви можете качати певну групу м’язів. Якщо віджиматися на брусах трохи нахилившись вперед, то основне навантаження буде йти на м’язи грудей, якщо вертикально – на трицепси.

Домашні бруси

[do action=”h2-2″]4) Вправи на розтяжку[/do]

Після виконання фізичних вправ (а іноді до їх виконання) дуже корисно робити розтяжку. Вона надасть вашим м’язам велику силу і гнучкість. Існує великий арсенал вправ на розтяжку, які можна і потрібно виконувати в домашніх умовах (шпагати, нахили, повороти і т. п.)

Фітнес будинку також може привести вас до гарних результатів у побудові тіла, як і в тренажерних залах. Плюс домашнього фітнеса в тому, що ви без сорому і витрати часу на поїздку куди-небудь, маєте можливість виконувати фізичні вправи, що розвивають силу, витривалість, гнучкість вашого тіла.

[do action=”h2-2″]5) Чим замінити пробіжку або прогулянку на велосипеді взимку[/do]

Замінити пробіжку або прогулянку на велосипеді взимку вам допоможуть спеціальні тренажери – бігові доріжки і велотренажери. Такі товари для спорту завжди користуються популярністю, оскільки допомагають нам бути у формі на протязі всього року, а не тільки в теплу пору. Мінусом таких тренажерів є лише те, що вони займають частину місця в квартирі. Ціни на такі тренажери (а також інші товаря для спорту і відпочинку) можна подивитися на сайті housefit.ua

[do action=”h2-2″]6) Старі добрі гантелі[/do]

Однак є і такі тренажери, які помістяться навіть у невеликій кімнатці студента. Це гирі та гантелі. Вправи з гирями і гантелями зміцнюють м’язи рук і спини і не вимагають особливої фізичної підготовки. Вправи з гантелями будуть корисні не тільки чоловікам, але й жінкам. А ось для занять зі штангою краще вибрати тренажерний зал.

товары для спорта и отдыха

[do action=”h2-2″]7) Чарівний м’ячик – фітбол[/do]

Популярним жіночим тренажером останнім часом став м’яч для фітнесу (фітбол). Коштує він зовсім недорого і в здутому вигляді займає не багато місця. Зате вправи з м’ячем для фітнесу підходять навіть літнім людям, вагітним жінкам і людям з проблемами опорно-рухового апарату (під наглядом тренера!).

[do action=”h2-2″]8) Інші доступні в домашніх умовах тренажери[/do]

Знайомі нам з дитинства спортивні тренажери – гімнастична палиця, скакалка і хула-хуп (гімнастичний коло, обруч) також є зручним і доступним засобом поліпшити фігуру і самопочуття. Нескладні вправи з гімнастичною палицею просто необхідні тим, хто займається сидячою роботою або бажає виправити свою поставу. А вправи з хула-хупом зроблять вашу талію стрункішою. Стрибки зі скакалкою вважаються найкращим засобом для схуднення, так як сприяють рівномірному спалюванню жиру і задіють велика кількість різних м’язів.

[do action=”h2-2″]Вправи з гімнастичною палицею для всіх віків:[/do]