Незмінним супутником кожного мандрівника є валізу. Як вибирати цей аксесуар? На що звернути увагу?

Найголовніше – вага виробу. Це особливо важливо в тому випадку, якщо ви збираєтеся летіти на літаку. Переважна більшість туристів відправляються на відпочинок чартерами, а в економ-класі максимально допустима вага багажу – двадцять кілограм. З урахуванням того, що в дорогу буде зібрано багато речей, власна вага валізи повинен бути мінімальним, адже абсолютно немає чого платити за перевищення норми.

Далі – місткість. Розумніше вибирати варіант з додатковими кишенями, в які можна скласти випрасувані речі та всі необхідні у відпустці дрібниці. Чудово, якщо вони будуть фіксуватися ременями або мати застібки. Багато туристів просто не уявляють собі подорож без ноутбука або планшета. Отже, розумніше купити валізу, де для цих девайсів буде спеціальне відділення. Одним словом, чим більше внутрішніх кишень і відділень буде мати виріб, тим комфортніше буде з ним подорожувати.

Зручність – це наступний критерій при виборі цього аксесуара. Ідеальний варіант – «дорожній супутник» на чотирьох коліщатах. Його можна просто везти з собою. Вироби на двох колесах менш зручні, адже валіза доведеться тягти за ручку. Однак обидва варіанти чудово підійдуть для подорожі на курорт. Купуйте модель на силіконових або каучукових коліщатках. Часто їх виготовляють із пластику, але він може в будь-який момент тріснути від ваги, і просто при пересуванні по нерівній поверхні.

Даний дорожній аксесуар повинен мати висувну ручку з фіксатором, зверніть на це увагу, будь-інтернет магазин надає саме докладний опис кожного виробу. Якщо подібного фіксатора не передбачено, то цей елемент буде засуватися назад. Отже, це ще одна важлива деталь.

Далі – матеріал, з якого виготовлено виріб. Кращі варіанти – сучасний шкірозамінник або водонепроникний текстиль. Подібні моделі не бояться опадів, а речі, які в них знаходяться, гарантовано не промокнуть від дощу. Розумніше вибирати більш темні кольори, у дорозі аксесуар може забруднитися.

Бувалі мандрівники радять не брати в дорогу пластикові валізи. Так, вони зручні, легкі і місткі, однак їх корпус в будь-який момент може розколотися при необережному поводженні. При навантаженні і розвантаженні багажу, валізи дуже часто кидають. Виняток – дуже дорогі вироби, які виробляють з якісного матеріалу.